Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szituacióról? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy barátnőm. (mindketten lányok vagyunk, sima barátság félre értések elkerülése végett... Legalábbis azt hiszem barátság, nem tudom.)

Lényeg a lényeg, hogy elég zűrös múltra tekint vissza a mi kapcsolatunk, és hát a napokban felvetette, hogy neki mik azok amik rosszul esnek. Én ezeket tudomásul vettem, és reagálás képen elmondtam, hogy vannak amik nekem is rosszul esnek már egy ideje. Elmondtam neki a véleményemet a barátságunkról, hogy szerintem bizonyos dolgokat teljesen máshogy látunk, ami ahhoz vezet, hogy mindketten szarul érezzük magunkat, de én ennek ellenére szeretem, csak hát vannak ellentétek közöttünk, és ez nem csak neki fáj, hanem nekem is. Tudtára adtam, hogy én hajlandó vagyok dolgozni ezen, és küzdeni ezért a barátságért, azonban ő semmit se válaszolt már napok óta.


Én ezt nem tudom mire véljem. Egy ideig türelmesen vártam a választ, hátha fogalmazza, vagy hasonlók. De most már azt érzem, hogy nem tisztel engem annyira se, hogy bepötyögjön egy emojit. Semmit. Csak Meg nézte és ennyi. Viszont nem értem az egészet, mert ő volt az, aki felvetette, hogy mennyire szarul esik neki, hogy "távolodunk egymástól".


Ti mit gondoltok a szituációról?

Írjak esetleg neki, hogy akar - e válaszolni, vagy ne várjam? Hogy ez olyan mintha semmibe venne, és egy választ azért megérdemelnék?

Elég tanácstalan vagyok.:/ Egyébként mindketten 18 évesek vagyunk, ha ez számít.


2019. ápr. 4. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, szerintem írj neki mégegyszer, hátha csak félreértés, lehet megnézte, válaszolni akart, csak elfelejtette. legyünk jóhiszeműek :) de ha arra se fog reagálni, esetleg meg se nézi, akkor ne írj többet neki.


24L

2019. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mind a ketten úgy érzitek, hogy távolodtok, és ez mind a kettőtöknek fáj. De el kell fogadni. Szeretettel - nem erőltetni a gyakori kapcsolattartást, de a barátság érzése ettől nem múlik el örökre.
2019. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!