Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassam le az egyik...

Hogy koptassam le az egyik haverom akinek tetszek?

Figyelt kérdés
Na az van hogy van egy fiú akinek tetszek és mindenhova követ ha lépek jobra akkor ő is és már nagyon kezd idegesíteni hogy mindehol ottvan. Én próbálok tavol lenni tőle de mindehova jön. És nemtudom hogy mondjam meg neki hogy már nagyon idegesít amit csinál vagy nemtudom hogy mit tegyek hogy lekopjon rólam mert bunkó meg nem akarok lenni.

#barátság #viszonazatlan szerelem
2019. ápr. 10. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

H biztosan követésről van szó, akkor szólni kell neki hogy szakadjon le rólad. Ez nem bunkóság, ő a bunkó és beteges hogy ilyeneket csinál.


Megmondod neki hogy úgy érzed furán viselkedik egy ideje és zavar, nem szeretnéd vele tartani többé a kapcsolatot. Ne beszéljen veled és ne keressen, nem akarsz találkozni se. Kérdezősködni fog, tudni akarja a részleteket, de nem mész bele, ennyit mondasz és kész. Az oka amiért nem mondod meg pontosan, hogy jobban fog akkor ügyelni a követésre, jobban figyel majd hogy ne vegyed észre.


Másik lehetőség, hogy többnyire csak barátokkal mászkálsz és ha meglátjátok hogy megint követ, akkor odamentek és "hazakülditek", lekoptatjátok, hogy szálljon le rólad.


A fontos kérdés, hogy honnan tudja mindig hogy merre vagy, merre mászkálsz? Hogy hova kell mennie, hogy követ mindig? Válts helyeket ha ugyanoda szoktál járni, válts útvonalat ha mindig ugyanúgy mész valahova.


Lehet rendőrséggel fenyegetőzni ha nem áll le, és be is menni ha arra van szükség. A követés zaklatás és érthető, hogy idegesít.

2019. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat elfelejtettem írni hogy az osztálytársam de egyszerűen ha elmegyek valahova valakivel vagy elmegyek beszélgetni valakivel jön utánnam mint valami pincsikutya meg ha suli után is mindehova jönni akar velem meg a barátaimmal és amikor jön akkoris a tövembe van
2019. ápr. 10. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Jóég, nálam is volt ilyen kamaszkorban, de én még haveromnak sem nevezhettem az illetőt, mert egyszerűen csak rám tapadt és nem lehetett sehogy levakarni, pedig abszolút nem bírtam szerencsétlent úgy, ahogy volt.

Olyan szinten követett, vonattal jártam be suliba, ő az utolsó előtti megállónál lakott, kifigyelt és hozzám igazodott, holott sokkal egyszerűbben is megoldhatta volna az utat. Ha előbb végzett, képes volt várni rám egy, akár két órát is. Akármit csináltam, elmondtam neki szépen, ocsmányul, hogy nem érdekel, nem fogta fel, vagy nem tudom... ignoráltam, ugyanúgy jött utánam (így utólag belegondolva, irtó para).

Egyszer aztán csak nem csatlakozott hozzám hazafelé, felszálltam a vonatra,találkoztam egy ismerősömmel, nagy szájjal elmeséltem neki, hogy micsoda őrült kis gnóm van a nyomomban állandóan, amikor megfordultam... és ott állt a csávó mögöttem :D Bakker nem is tudtunk semmit csinálni, csak röhögve elszaladtunk :D Ezután messziről elkerült, hál'Istennek, sikerült a lelkébe taposni, dehát magának kereste a bajt.

Nem mondom, a srác vérmérsékletétől függ, hogy ez jó megoldás-e, de egyszer már bejött :)

2019. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!