Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ertelme van a groupchatnek,...

Mi ertelme van a groupchatnek, ha egy haverom se valaszol?

Figyelt kérdés

Facebook-on van egy groupchatunk, ahol le szoktuk szervezni a talalkozasokat.

Tegnap rakerdeztem, hogy akar-e valaki moziba jonni tegnap vagy ma. Egy kivetellel mindenki latta, de senki nem valaszolt!

Teljesen ki vagyok akadva, hogy igy levegonek neznek. Hogy senkinek eszebe nem jutott, hogy legalabb valaszoljon, hogy bocs, de nem erek ra.


Nagyon tulreagalom, ha csak ki akarok lepni ebbol, mert ennek igy semmi ertelme, ha csak akkor jo a chat, ha ok akarnak valamit, ha en, akkor meg senki nem valaszol. Ez mar nem az elso eset.


2019. márc. 21. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is tudom melyik kérdező vagy és szerintem sokan vagyunk így.

Az hogy sokadszor írsz ide erről, és hogy mindig ide írsz és még ennyi idő után is, az azt jelzi hogy valami mentális problémád van. Ennyi idő alatt még én is továbblépnék

2019. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azoknak, akik látták, nem volt kedvük; gondolták, ha nem reagálnak, akkor alap, hogy nincs kedvük.


Annak pedig nincs értelme, hogy írjanak, ha őket nem érinti, mert nem vezsnek rajta részt, mert másnak többet kéne tekergetnie az üzenetedig.


Bár ez csak egy tipp, nem vagyok benne a csoportban, nem tudom, hogy gondolkoznak a többiek.


Lehet, pont egyszerre alkalmatlan mindannyiuknak., lehet a ternmészeteddel van valami gondjuk (nem sértésnek szánom, csak lehetséges opciónak) és ezért nem igazán kapnak az alkalmon, hogy veled töltsék az időt, de egymással jól elvannak.


Ha nagyon zavar, szerintem is lépj ki, mert a jövőben is sajnos meglesznek a rossz érzések, amikor a társaság 99%-a látta és nem írt vissza.

2019. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem egyutt 6 emberrol beszelunk, szoval igazan nem nagy az a csoport.


Az elso valaszolonak annyit, hogy nekem ez az elso kerdesem errol. De orulok, hogy nem en vagyok az egyetlen akinek ilyen problemai vannak.

2019. márc. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!