Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogjak 20 év alatti...

Hogyan fogjak 20 év alatti párt aki nem csak dugásra megy?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 21:03
 1/8 anonim válasza:
63%
Lányt?
2019. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"hogyan fogjak"

Kezd el nem használni a "hogyan fogjak" kifejezést és próbáld tisztelni a másik felet. Sokat segíthet.

2019. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lasszóval
2019. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem tárgyként kezeled és nem azzal kezded, hogy csak d.gásra kell neked. :D
2019. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(Sokszor ugyanis ez a két oka, hogy ők is d.gásra mennek, szóval, ha nem akarod, hogy ne arra menjenek, tisztelettel bánj velük és ne keringjenek a gondolataid folyton a sz.x körül)
2019. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nen úgy bántam a volt párommal sem tiszteltem eleve fél év után feküdtem le vele pár napra rá jött egy harmadik személy és szépen ott is hagyott mert a a harmadik személy csak dugni akart vele:)
2019. ápr. 19. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ettől egyből minden nő egy r****c lett. Szedd már össze magadat.
2019. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenki tükröt tart a másiknak vagy belérúg, miután sokat eltűrt tőle, ha nem az van, amit írtam előző kommentben, valószínűleg úgy bántál vele mint egy tárggyal vagy mint egy cafattal. Itt is, nem írsz arról, hogy hogyan voltál mintapárja, csak, hogy Te igazán jó barátja voltál, mert csak fél év után feküdtél le vele.



Valami bibi lehet veled, máskülönben a másik fél nem csak sz.xre hajt, nem csal meg.

2019. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!