Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves kor felett tényleg...

20 éves kor felett tényleg nehezebb barátokat és párt találni?

Figyelt kérdés

25 éves egyetemista srác vagyok, és azt vettem észre hogy az elmúlt 3 évben szinte egyetlen új barátot sem találtam, a régiek közül is csak az erősebb barátságok maradtak meg, a többi kikopott, pedig próbáltam velük tartani a kapcsolatot. Most próbálkozom új barátságokat, haverokat, társaságot találni, de nem igazán megy. Régen nem volt gondom ilyesmivel, de úgy úgy veszem észre 20 fölött mindenki már a párjával van csak, vagy dolgozik és nem foglalkozik ilyesmivel. Nem értem az egészet. Én nem érzem úgy hogy otthon kéne ülnöm vagy csak a tanulásnak vagy a munkának élnem.

Másik dolog a párkeresés, 2 éves kapcsolatom ért véget, és azóta nem ismerkedtem egyáltalán, egyszerűen nincs hol, nem vágyom buta libákra, de az értelmes lányokak már van barátja, vagy nem járnak sehova és lehetetlen elérni őket így...



2017. jan. 28. 19:32
 1/7 anonim válasza:
45%
Nem, csak leleményesnek kell lenni! :)
2017. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
22 vagyok, egyáltalán nem nehéz barátnőt találni, sem futó kalandot.
2017. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is így érzem ahogy te. Igaz vannak barátnőim, de a többségnek párja van, vele megy programokra, vele van hétvégén.

Jelenleg nekem sincs párom. Lehet ez a baj. Most vagyok utolsó éves az egyetemen. Ha onnan kikerülök még nehezebb lesz ismerkedni. Közben meg körülöttem mindenkit eljegyeznek..

Na de pozitívan kell gondolkodni :)

22L

2017. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Azért 25 évesen lehet még csajozni,meg barátkozni.

De az is igaz,hogy a kor előrehaladtával már az emberek a családjukkal,párjaikkal,munkájukkal,otthonukkal,otthonteremtésükkel,stb. vannak elfoglalva.

Aki napi szinten korán kel,dolgozik,ügyeket intéz,esetleg pluszmunkát vállal mert gyűjt valamire,vagy albérletben él,annak nem hinném,hogy olyan sok energiája meg ideje lenne barizni,meg órákat lötyögni valami szórakozóhelyen.

Nekem 25 évesen (kicsit lehet korán) 1 éves volt a Fiam,és a feleségemmel építettük az életünket,dolgoztunk,fejlesztettük az Otthonunkat,csak néha tudtunk csak elmenni kikapcsolódni.

2017. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Tapasztalatom, és még néhány ismerősöm tapasztalata szerint (van köztük olyan is, aki pár hónap múlva nyugdíjba megy) az igazi barátságok felnőtt korban köttetnek.

Párkapcsolatra ugyanez igaz szerintem. HA már levetkőzted a gyerekes szemléletmódot, akkor találhatod meg az életre szóló társadat.

2017. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Barátot valóban nehezebb ebben a korban találni, de párt nem. Ennek evolúciós okai vannak. Most vagy a reproduktív életszakaszodban, ilyenkor a párkeresés, a szaporodás kerül előtérbe. Nálad is, a veled egykorú barátaidnál is. Majd 45 fölött megint valamivel előrébb kerülnek a barátok, s hátrébb a szerelmek.

58F

2017. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanennyi idős vagyok,szintén egyetemre járok és nagy sajnálatomra ugyanezt tapasztalom. :(
2017. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!