Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha egy ember...

Szerintetek ha egy ember szalonnát megy sütni az erdőbe farmernadrágba és feszülős felsőbe szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti elmennétek?
2019. ápr. 18. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Csak legyen rajta cipő. :D
2019. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon próbálok rájönni, mit is akarsz kérdezni igazából, nem nem sikerült. :D

Én a múltkor kicsit lazább farmerben és testhezálló pólóban megmásztam egy sziklát, úgy vélem, ha a szalonnasütő ennél egyszerűbb terepen található, még a szűkebb farmer is belefér. :)

2019. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Afganisztánba, zsoldosoknak jó volt a farmer, akkor egy magyar erdőben is, valahogy csak túléli benne napot az ember.


[link]

2019. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert miben menjen, estélyi ruhában, vagy 3 számmal nagyobb göncökben? Mi a baj a farmerrel meg a felsővel?
2019. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A papucsos túrázó, sminkes csajok sem piskóták:).
2019. ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem... Szerintem az ember menjen egy rongyban és bunkósbottal a kezében vadászni az erdőbe és kiabálja közben, hogy "uga-buga!".
2019. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!