Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud normális társalgós...

Valaki tud normális társalgós oldalt?

Figyelt kérdés
Mostanában elégge rossz passzban vagyok, úgy túnik hogy barátnőm nem szeret es meg is csal. Elég régóta együtt vagyunk es elfelejtettem hogy hogyan kell új emberekkel ismerkedni. Számomra most a netes ismerkedés a legjobb ahol bízom abban hogy találok olyan embert akivel jol eltudok lenni. Valaki nem tud egy olyan oldalt ahol úgy ahogy normális emberek vannak? Előre is köszönöm. :)

#ismerkedés #oldal #normalis ember
2017. dec. 9. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát nem új párkapcsolatot keresel, hanem új barátokat.


Szerintem a legjobb erre, ha valamilyen közösségbe kezdesz el járni, nem neten kezded el. Pl. sportlehetőségek, régi osztálytársi kapcsolatok felfrissítése stb.


A neten keresztül nemigen tudod érdemben kiismerni a másikat.

2017. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazaból én egész nap fekszem és semmi erőm bárhová menni. Szándékosan kihagytam egy évet (alapból 3 lett volna) a tovább tanulásból hogy ne legyen nagy a távolság és így most dolgozom. 19 vagyok és nem tudok mást csak feküdni és menni dolgozni. Nincs olyan akivel tudnék beszélni és sajnos nem is tudom magam rávenni hogy elmenjek ismerkedni a történtek csalódasai miatt.
2017. dec. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!