Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok parkapcsolatot, de...

Nem akarok parkapcsolatot, de a ferfi igen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a munkahelyemen par emberrel es koztuk van egy ferfi akivel melo utan neha beszelgetek vagy elmentem vele kajalni, setalni es beszeltuk,hogy kene meg kozos programot csinalni. En azonban azt is kikotottem mar az elejen,hogy nem keresek senkit, nem akarok parkapcsolatot, mert nem erzem magam keszen erre. Nem vagyok vekony, van rajtam egy 6-7 kg felesleges es az onbizalmam is kicsi. Csak par honapja kezdtem el sportolni, fogyozok is, mert 15kgt le akarok adni,hogy vekony legyek es utana erre picit gyurok,hogy legyen kicsi izom is rajtam pl a hasamon, de csak nagyon pici. Ez a valtozas kb 1,5 even belul fog megvalosulni. Addig nem lehet parkapcsolatom, mert nem mernek lefekudni senkivel jelenleg. Csak baratkozni akarok ezzel a fiuval, amugy nagyon tetszik es megkedveltem, de nem lehet koztunk tobb, mert neki nem en vagyok az ideal es ha minden jol is menne, senkit nem kerek arra,hogy varjunk a szexig addig amig en nem fogyok le. Viszont ez a ferfi emiatt ossze veszett velem, mert nagyon ledobbent,hogy en ennyit akarok fogyni es nem merek pasit fogni magamnak..Azt mondta,hogy o nem eppen baratkozni akarna velem, hanem tovabb lephetnek es mondjuk szeretne mar megcsokolni, hozzam erni..de amikor kerdeztem tole,hogy en tetszem e neki akkor azt mondta,hogy aranyos vagyok, de nem az idealja. Keres folyamatosan, chatelunk facebookon es munka utan talizunk is. Nagyon sokszor mondtam neki,hogy baratok maradjunk, en elmondtam neki,hogy nem merek kapcsolatba lepni senkivel. O azt mondta ezt nem erti, nem vagyok ronda, szeretheto vagyok, szep alakom is van, nem kene annyit fogynom. Ugy gondolom rosszul esett neki,hogy elutasitottam, mert kozben leakartam zarni a baratsagunkat. De akkor nagyon megharagudott es osszevesztunk aztan most megint joban vagyunk...de olyanokat csinal,hogy atolelget, megpuszil, megfogja a kezemet es amikor neki tamaszkodtam a hid korlatjanak o a hatam moge lepett es atkarolt a nyakamba hajtotta fejet.. Elhuzodtam mondtam neki,hogy en ennel tovabb nem akarok menni,nem lehet koztunk semmi. Azt mondta nem baj, majd meggondolom magamat ugy is. Es megolelgetett. Most mit akar? Osszezavar? En komolyan mondom,hogy nem lehetek senkivel igy egyutt..nem tudna elfogadni. Nagyok a melleim, van hasam, de nem jo a fenekem, es a fejem is ugy erzem,hogy nagy, nem szeretem onmagamat. Ezert nem akarok meg senkit, eloszor megakarok valtozni. Nekem szuksegem lenne erre a ferfira, de csak baratkent, a parkapcsolat ugy sem tartana orokke..


L/21


2017. jún. 11. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak az első felét olvastam el, de abból az jött le, hogy te irtó hülye vagy. Nem a fogyás a problémád, hanem toronyhibás vagy(=idióta). Kezeltesd az agybajaidat is.
2017. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy Egoista pöts,jobbis,ha nem akarsz tőle semmit.
2017. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2 ferfival volt dolgom, az egyikukkak 4 honapig voltam egyutt, vele veszitettem el a szuzessegemet is aztan nem sokara szakitott velem, mert azt mondta gaz,hogy mar ennyi idosen tul sulyos vagyok picit es nem hozom lazba nagyon. A masodik srac pedig szint ugy a testemmel jott,hogy sajnos nem jovok be neki kulsore, mert o a vekony lanyokat szereti en meg..nem olyan vagyok, es nem talal vonzonak.
2017. jún. 11. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg belóg a léc 😂😂😂
2017. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Másfél év? Rendes étrend mellett 4 hónap max elérni a célod. Lehet annyi se. A többit inkább nem kommentálom.
2017. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 honap alatt -15kg??? 3 honap alatt 2 kgt adtam le ugy hogy dietazom es sportolok is.
2017. jún. 11. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul diétázol. Normális diéta mellett heti 1 kiló az optimális. Eleinte akár több is.
2017. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az anyukam az aki dietetikus es apam tesi tanar ok segitettek ebben a fogyokuras dologban. Nem tudom,hogy miert fogyok ilyen lassan, de a kulon edzom is kb azt mondta,hogy 1 ev mire megszabadulok -15kgtol.
2017. jún. 11. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Járj normális edzőhöz. 15 kilót maximum 15 hét leadni. Még mozogni sem kell hozzá, ha az étrended stimmel.
2017. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a kis súlyfelesleg a probléma hanem az,hogy nem tudod elfogadni magad.Ha valaki elfogad igy és neked is bejön az illető ne zárd el magad egy új kapcsolattól.Nem minden férfi gondolkodik úgy mint az előző barátaid.Ők valószinüleg bántani akartak és tudták,hogy neked a súlyfelesleg a gyenge pontod ezért ott támadtak.Ha valaki igazán téged akar és önmagadért szeret akkor nem zavarja a súlyfelesleg, vagy az ha valakinek görbe az orra vagy szabálytalanok a fogai.Tudok kifejezetten jó testalkatú férfit akinek kimondottan kövér barátnője van,nem csak kis súlyfelesleggel és jól kijönnek egymással.Egy barátnőmet meg a férje kérte meg,hogy ne fogyizzon,mert neki bejönnek a töltött galambok és ugy tetszik neki.
2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!