Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól, hogy van barátnője,...

Kecskee666 kérdése:

Attól, hogy van barátnője, lehetünk barátok?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne,hogy nekem is van párom,és neki is. Csak barátságot szeretnék semmi mást. Ettől függetlenül lehetünk barátok? Mivel egyáltalán nem ismerem, nem tudom,hogy ő ehhez hogyan viszonyulna.

2019. ápr. 25. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, bárkinek lehet a barátja. Hogy ti és a párjaitok hogyan kezelik ezt a barátságot már más tészta.
2019. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ehyáltakán mem ismered honnan tudod egyáltalán - párkapcsolattól függetlenül - akarna-e barátkozni veled? Amúgy elég sok embernek nem lenne ellenkező nemű batja, ha azon múlna, párkapcsolatban él-e ő bagy a másik.
2019. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra vonatkozott, az hogy ő ehhez hogyan viszonyulna, hogy akar e egyáltalan velem barátkozni. :)
2019. ápr. 26. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Nálunk a legjobb barátom párja "beintett", vagyis le vagyunk tiltva mindennemű találkozásról.

Bár nemigen értem, hogy mit takar, hogy barátkoznál vele, de nem ismered...

Mindenesetre nem mindenki viseli jól, ha a párjának ellenkező nemű (alap esetben) barátja van.

2019. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!