Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk igaz barátok így is?

Lehetünk igaz barátok így is?

Figyelt kérdés

Én 27 éves nő vagyok és a munkahelyen összebarátkoztam egy 51 éves nővel. Jól kijövünk, szoktunk viccelődni egymással meg megbeszéljük a problémáinkat is. De félek, hogy nem lehetünk olyan igaz barátok mint pl ha egy 30 éves nővel barátkoztam volna. Ugye az anyám lehetne, nagy a korkülönbség és mindketten máshogy látjuk a világot. De mégis megtaláltuk az arany középutat.


27/N


2019. febr. 13. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehettek. A barátság nem korhatáros dolog.
2019. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátság nem korfüggő. Én is 27 éves vagyok és vannak 50 körüli legjobb barátnőim, de 20 év alattiak is. Az meg, hogy másképp látjátok a világot egy barátságban még hasznos is lehet, ha mindketten intelligens, értelmes emberek vagytok. Munkahelyen egyébként is gyakori az ilyesmi, hozzám új helyen mindig az idősebbek jönnek oda először beszélgetni.
2019. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek.Persze,hogy lehettek.

Az idősebbekkel mindig jobban megtaláltam a közös hangot.

2019. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehettek így igazi barátok is. Egy barátságban nem számít a kor. Mindenképpen előnyös, ha vannak idősebb barátai is az embernek, hiszen ők már tapasztaltabbak az élet, a világ terén. Jobb tanácsokat adnak (legtöbbször), nem annyira kicsapongóak, ők is már a tartalmasabb kapcsolatokat keresik.
2019. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pl 22 évesen egy 55 nővel voltam jó barátságba :D
2019. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig a lányom korúakkal voltam baráti viszonyban munkahelyemen.De ez csak a munkahelyre korlátozódott, mert munkahelyen kívül nem találkoztunk .
2019. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!