Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20-on évesek! Szoktátok...

20-on évesek! Szoktátok egymást masszírozni a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Ellenkező vagy azonos neműekkel, ha igen? És mondjuk kollégiumi lakótárssal?

2018. dec. 16. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


A gyógytornász hallgató ismerőseim viszont előszeretettel gyöntölik egymást, szakmai ártalom, gyakorolni muszáj.

De ők is inkább más gyógytornász hallgatókat, kitudják javítani egymás hibáit.

2018. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, de az már barátság extrákkal :D
2018. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:O Én a szobatársam nagyon ritkán megmasszíroztam egy picit, pedig mindketten fiúk vagyunk. De nem "extraként"... Viszont akivel nem vagyunk közeli barátok azzal azért gátlásom lenne, nem szívesen kérném meg. Pedig ha belegondolunk, ebben semmi nincs, igaz intimitás már mondhatni, de nem szexuálisan. Kíváncsi lennék, hogy más is így látja-e. Ezért nem is a szexualitás kategóriába tettem. Nálatok akkor olyan "extra" volt? Annak kezdődött vagy azzá vált?
2018. dec. 16. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Persze,a hetero élettársammal néha megmasszírozzuk egymást
2018. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az vigasztal, hogy én fiúként a fiú haverjaimat halálra szoktam csiklandozni? A masszírozásban sincs semmi különleges, a csiklandozás meg játék... Mit zavar más mit gondol :D
2018. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktuk, 2 ilyen ember van. De velük kb olyan a kapcsolatom mint ha a testvéreim lennének, szóval nincs ebben semmi buzulás. Lányoknál viszont úgy láttam, meg azt is mondják, hogy nem kell annyira mély kapcsolatnak lennie, hogy egymáshoz nyúljanak. Az iskolában nálunk szimpla osztálytársnők, meg évfolyamtársak csináltak olyanokat, hogyha azt fiúk csinálták volna nettó bzik lennének.
2018. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyógy -és sportmasszőr végzettségem van, ebből kifolyólag pedig a barátaim nem restek kihasználni ezt a lehetőséget, ha találkozunk. Általában csak annyi szokott lenni, hogy leülnek elém egy székre, és megkérnek, hogy csak úgy ruhástul gyúrjam át kicsit a vállukat és a nyakukat. De ha nagyon ráérünk, akkor van, hogy komplett hátmasszázst kérnek, masszázsággyal, olajjal, mindennel. A talpmasszázs az ritka, a legtöbbjük talpa nagyon csikis :D

Fiúkról és lányokról egyaránt szó van.


25/F

2018. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csikis a talpa :DDD
2018. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tesommal szoktuk egymást
2019. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!