Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a szándéka egy...

Mi lehet a szándéka egy lánynak azzal aki barátságot állít de gyanús hogy többet érez?

Figyelt kérdés
Nem is tudom a kérdést hogy lehet jól megfogalmazni de a lényeg, hogy adott egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk (tényleg önzetlenül segít és megtesz nagyon sok mindent) úgy érzem, hogy többet érez mint barátság (én többet) de van párkapcsolata (elégedett vele). Néha távolságtartóan máskor pedig félreérthetően viselkedik.
2019. ápr. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te csak belemagyarázod, mivel te többet érzel. Semmilyen konkrét példát nem.írtál, mi lenne félreérthető.
2019. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elégedett a párkapcsolatával, akkor nem érez többet. Egyszerre kettőbe nem lehet szerelmes.
2019. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki ir privit annak szivesen leirom.
2019. ápr. 28. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, vagy belemagyarázod, friendzone, és soha esélyed nem lesz nála, mivel te akarnál tőle többet ezért azzal jársz a legjobban, ha elfelejted. A másik, hogy valóban érez irántad valamit és a kapcsolata valóban nem oké, csak azt mondja. Akkor viszont egy kétszínű, félrekacsintgató p/csa, szintén jobban jársz, ha mielőbb megszabadulsz tőle, mert rád is ugyanaz a sors vár, mint a mostani pasira.
2019. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Belemagyarazod. Nekem is van egy fiu legjobb baratom akivel olyanok vagyunk mint egy par, vagy legalabbis sokan azthiszik egyutt vagyunk, tehat ugy tunik szoktunk felreertoen viselkedni. Ettol fuggetlenul en is es o is boldog parkapcsolatban elunk es nem akarunk semmi tobbet egymastol.
2019. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy csakis bármilyen szándékkal barátkozik valaki??? Netán nem láttál olyant, hogy valaki hátsó szándék nélkül legyen barát bárkivel?


Azt hogy érted, hogy félreérthetően viselkedik? Mi a baj vele?

2019. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen szándék biztos mindenkinél, van , pl jól érzi magát, törődést kap, stb.. Nyilván ez kölcsönös de meg van az oka hogy miért szeret az adott személlyel lenni.
2019. máj. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!