Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért engem állít be mindig...

Miért engem állít be mindig hülyének egy ismerősöm?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamról van szó. Engem eléggé irritál, de jóba van az egyik barátnőmmel, ezért mindig jön oda kolonckodni a nyakunkra és mindig leszól, meg úgy állít be, mintha egy idióta lennék.

Pl. valamelyik nap barátnőmmel arról beszélgettünk, ki milyen retardált filmeket látott már és mesélte, hogy látott valami vígjátékot, amiben egy fiú hát eléggé..gyengeelméjű volt és megkérdezte a saját apját, hogy "Apa, mi mióta is ismerjük egymást?" És mi barátnőmmel ezen nevettünk így kínunkban és én mondtam viccből, hogy szerintem ez örök rejtély marad. Erre megjelent ez az idegesítő ismerősöm és leoltott, de ilyen nagyon flegma hangnemben, hogy "Jajj, ha tudjuk, hány éves a fiú, akkor nem marad örök rejtély, mert az apja gondolom születésétől fogva ismeri, szóval annyi ideje, ahány éves a gyerek. Érted???" Mintha én magamtól nem jöttem volna erre rá -.- És mindig, amikor valami ilyesmit mondok csak poénból, amire nyilván mindenki tudja a választ, csak próbálok ironikus lenni vagy valami és ő is meghallja, egyből jön megmondani a tutit és szerintem nem is esik le neki, hogy én se komolyan gondoltam, csak vicceltem és engem néz hülyének.

Tudom, hogy ez nem életem problémája, csak annyira fel tud néha idegesíteni..

Miért csinálja ezt? És szerintetek is én vagyok buta, ha nem lehet érteni, hogy csak viccből mondok valamit?..


2015. dec. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Úgy érzem pontos a leírásod a fazonról...ennek alapján nincs ok aggodalomra, mert ez egy gyökér..

Erősen hajaz a CC-n látható Agymenők sorozat némelyik szereplőére...


úgyhogy semmi vész, éld tovább az életeted, rámosolyogsz, oszt jónapot...ha ilyen gyökér miatt felszívod az iszapot, akkor te vesztettél...tekintsd átlátszónak, vagy vedd semmibe..


az írásod alapján nem vagy buta, ne reménykedj.

az én vicceimet sem értik...(azonnal) nem is baj...ez a mérce...

2015. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Nyugi nem vagy buta, csak ez az ismerősöd egy idióta okoskodó majom, hagyd rá.Nekem is volt régen egy ilyen osztálytársam egyszer kiborultam és ugy helyre raktam hogy érettségiig nem beszéltünk.
2015. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Próbálok vele nem foglalkozni, de egy idő után elég nehéz elengedni a fülem mellett és nyugodtan ülni tovább, mintha semmit se mondott volna, miközben képzeletben már épp a saját beleivel fojtogatom >.<

2015. dec. 13. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék trágár lenni, de szard már le!:))
2015. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Buta vagy, ha nem forog elég gyorsan az agyad egy frappáns visszavágáshoz. Ha leoltanak vissza kell szólni, nem otthon dúlni-fúlni.
2015. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!