Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb lánybarátom elfelejt...

A legjobb lánybarátom elfelejtette 2 napja a születésnapom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Hétfőn ünnepeltem a 22. születésnapom (fiú vagyok), a legjobbnak vélt lánybarátom pedig nem köszöntött fel, pedig aznap direkt ráírtam, de csak arról beszéltünk, hogy megy dolgozni és másnap bulikázni.



Korábban is volt már olyan, hogy akarata ellenére megbántott, mikor a többi barátjával ellentétben engem haza akart küldeni az ő szülinapjáról (erről itt olvashatsz: www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__9715657-a-legjobb-lanybaratom-ugy-szervezte-a-szulinapjat-hogy-az-nekem-rosszul-esik-t) akkor azt elnéztem neki, de ez már azt hiszem jelent valamit...



ti mit gondoltok erről?


2019. máj. 1. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ő is kiírt egy kérdést


A legjobb fiúbarátom elfelejtette 2 napja a meghívni a születésnapi bulijára, ti mit tennétek?

2019. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ember, velem a legjobb barátaim brutálisan egyenesek, nyersek és őszinték. Olyan mértékű a bizalom és az őszinteség hogy sértődés fel sem merülhet, mert az sem merülhet fel hogy direkt szemétkednek velem.

Példa: egy barátomnak gyereke született, a feleségét is a barátomnak tudom mondani, de őt lényegesen kevesebb ideje ismerem. A babanézést a sráccal beszéltem meg, mert míg a lány kedves lett volna és kényszeresen jó házigazda, a srácról tudtam hogy egyenesen meg fogja mondani hogy meddig és hogy maradjak, mikor vagyok már teher, mi a napirendjük stb. Ez többet ér bárminél, és igaz az élet minden területére.

Ugyanezzel az emberrel vagy fel se köszöntjük egymást, vagy maximum nagyon olcsó poén ajándékokat adunk. Volt hogy a születésnapomra a koliban egy tekercs 3 rétegű wc papírt kaptam, és rendkívül örültem neki.


Mindent összesítve túl sok a lelki, meg kell emberesedned. Ez a fajta lelkizés rendkívül férfiatlan, és negatívan hat ki az egész életedre. Ha sikerült a fenti, akkor újra vedd górcső alá a kapcsolatot és ha még úgy is rossz, akkor keress normálisabb barátokat. Azt ne keresd hogy valakinek te legyél a naptárában az első bejegyzés, akkor egyedül fogsz meghalni.

2019. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!