Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor neked kell segítség hátat fordítanak az emberek?

Figyelt kérdés
Mikor nekik kell segítség, általában pénzbeli, akkor persze jönnek hogy adj kölcsön eddig addig.Persze mikor neked kellene 2 évente 1x hogy segítsenek akkor meg sz**ba hagyják a "barátjukat"
2019. máj. 3. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig is így volt. Csak addig vagy igazán jó,amíg le tudnak húzni. Mindenki megtapasztal ilyet. Szokj hozzá.
2019. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen emberek miatt majdnem hajléktalan lettem, szinte mindenemből kisemmiztek, kihasználtak, évekig járhatok majd a bíróságra, rendőrségre, hogy egy részét helyrehozzam ennek a gyalázatnak.
2019. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan kell megválogatni a barátaidat, közeli ismerőseidet. Csakis és kizárólag a bajban / megoldandó problémával derül ki, hogy ki az, akire igazán számíthatsz.


Ezt mindenki megtanulja élete során.

2019. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felelősségvállalási képesség ma többnyire 0 és -100 közt van.
2019. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van sajnos, ők csak érdekemberek, akik kihasználják a másikat, amíg tudják, amikor meg fordítva kéne segítség, akkor csak a süket duma van vagy még az se. Jellemtelen sz@r k.
2019. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!