Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz, hogy kedvesség és igazi...

Igaz, hogy kedvesség és igazi barátság nem létezik, kizárólag érdekbarátságok vannak?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom.

Soha nem volt olyan barátom,akire számíthattam is volna.Mindenki csak kihasznált,szivatott.

Most nincs már egy barátom sem.Az összes eltűnt vagy én szakítottam meg velük a kapcsolatot,mert nem bírtam már elviselni hogy folyton szivatnak.

És már nem kellek senkinek



2019. máj. 5. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Manapság? Igen.
2019. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos egyetértek.
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz, csak rossz helyen keresed őket. Az igazi barátok nem úgy jönnek, hogy gyere barátkozzunk... A legváratlanabb helyzetben bukkannak fel.
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Olyan idegesítő. Bár már én nem sokáig fogok már élni. Ebbe a retek világba biztos hogy nem.
2019. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig felfedeztem az érdeket, mindig csak én segítsek a "barátomnak" aki addig a barátom, míg érdekei úgy kívánják, ő egyszer sem segít, vagy ha ki kell állni értem, nem teszi egyszer sem, míg én számos alkalommal megtettem.

Volt aki azért akart velem lenni hogy magányosságát enyhítse.

Talán létezik érdek nélküli barátság de nem találtam ilyet sajnos.

2019. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincsenek érdek barátaim, csak igaziak, meg haverok.
2019. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igazi barátság nem online kötődik, hanem úgy, hgoy együtt lógtok. Na ilyen ma már nincs, hogy valaki nem telefonon pögyök a másiknak, még akkor sem, ha közvetlenül mellette áll valaki.
2019. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha az ember vár valamit a barátságtól, akkor azt nem fogja megkapni. Ha csak egyszerűen kedveli a másikat és jól érzi magát vele, de nem tulajdonít jelentőséget annak, ha esetenként "kihasználás" érzése is felmerülhet, akkor idővel ráébred arra, hogy a dolog kölcsönös.
2019. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nagyon ritka. Nem vagyok mai gyerek, elmúltam negyven, de egyetlen olyan barátom van (az első ilyen barátság az életemben, felnőtt korban köttetett), akiért tűzbe mennék és bármit megtennék. Hiszem, hogy ő is így van velem. A többi baráti kapcsolatomat sem mondanám érdekbarátságnak, de jóval lazább kötelékek, mint az az egy. Régebben nagyon sok olyan "barátom" volt, amilyenről te beszélsz. Akik kihasználtak és csak akkor kerestek, ha kellett valami. Ezeket a kapcsolatokat leépítettem, nem hiányzik egyikőjük sem.
2019. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n igen, ez van inkább.
2019. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!