Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keressem vagy ne? Lenne esély...

Keressem vagy ne? Lenne esély újrakezdeni vagy esetleg többre?

Figyelt kérdés

Bocsi előre, hogy hosszú lett, de remélem valaki végigolvassa és tud tanácsot adni. Őrlődöm egy ideje. Volt egy nagyon jó barátom(fiú), több, mint 10 évig barátok voltunk, tipikus fiú-lány barátság. Sok mindent megéltünk együtt és azt hittük, ez örökre szól. Én már nagyon rég többet éreztem, de soha nem mondtam el neki, a közeli barátaim tudtak róla. Volt, aki azt mondta összeillenénk és lépjek, volt, aki azt mondta semmi értelme. Egyszer csókolóztunk, de nem lett utána se semmi. Aztán tavaly csúnyán összevesztünk, olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez, amit nem kellett volna, de úgy éreztem, a valódi oka mégsem ez volt annak, hogy megszakadt a barátságunk. Ő még akkor bocsánatot kért, de hozzátett még egy dolgot, amivel csak rosszabb lett. Én csak hónapokkal később kértem bocsánatot. Nagyon szar hónapjaim voltak, mióta utoljára összevesztünk. Azóta egyszer írt nekem, csak úgy a semmiből, hogy mi a helyzet velem, de én akkor leráztam, mert nem akartam magam mégegyszer kitenni ennek és {sste is zavarodtam. Aztán történt egy-két nehéz dolog a közelmúltban az életemben, amikor azt kívántam, hogy bárcsak itt lenne mellettem és minden olyan lenne mint régen. De sokat változott és néha nem tetszik akivé vált. Barátként tudom, hogy ő sem akart elveszíteni, de mégis megtörtént. Sokszor adott félreérthető jeleket, de sosem tudtam meg, vajon ő is érez-e többet barátságnál. Most sem tudom. Csak azt tudom, hogy nagyon hiányzik és jó lenne ha itt lenne. Nem tudom, kibírnám-e, ha ezen túl is csak barátok lennénk újra. Nem tudom lenne-e esély másra, így, több, mint egy év után. Keressem? Érdemes lenne helyrehozni a barátságot legalább?

20/L



2019. máj. 6. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment.
2019. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!