Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írhatnék egy fiúnak...

Mit írhatnék egy fiúnak Messengeren, akivel egyáltalán nem ismerjük egymást, maximum talán látásból be tud azonosítani?

Figyelt kérdés
Már 4 éve nagyon szimpatikus ez a srác, de csak múlt héten szántam rá magam arra, hogy belejöljem. Szerencsére pár nappal később vissza is igazolt, bár ez közel sem jelenti azt, hogy érdeklődik irántam. Esetleg egy "Szia! Hogy vagy?" jó lenne kezdésnek? Nem szeretném, hogy úgy érezze ki akarok erőszakolni egy beszélgetést, csak ha már eddig eljutott, akkor ténylegesen is felvenném vele a kapcsolatot. De lehet ezt is kicsit fura lenne írni neki úgy, hogy még sosem váltottunk egymással egy szót sem. Voltatok már hasonló helyzetben?

2019. máj. 8. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg, hogy...

A többit a fantáziádra bízom.

2019. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Nincs valami esetleg, amivel kapcsolatban tanácsot kérnél tőle? Valami, amiről hallottad, hogy ért hozzá. Vagy közös ismerős?

Bátor vagy.

2019. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én ezt nem nevezném bátorságnak, de azért köszönöm. Akkor érezném magam bátornak, ha élőben szólítanám le, de kb. esélytelen, hogy összefussunk valahol. Közös ismerőseink vannak, kb. 7-8. Gondolom a számítógépes játékokat szereti, mert van kirakva néhány kép róluk. Egyébként fogalmam sincs az érdeklődési köréről.
2019. máj. 8. 17:56
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Bocs a kérdésért, de mi szimpatikus évek óta egy olyan emberben, akit nem ismersz és akiről nem tudsz semmit? Ez nekem annyira abszurd, nem tudom felfogni.

Egyébként bármit feldobhatsz, mindenképp döcögős lesz az elején, felesleges túlkombinálni a nyitást.

2019. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Biztosan veled is előfordult már, hogy valakinek tetszett a kisugárzása, ahogy viselkedik, ahogy beszél, anélkül, hogy egy szót is szóltál volna hozzá. Szerintem ez egyáltalán nem különös eset.
2019. máj. 8. 18:21
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Szia, tudtad, hogy van egy darázsfaj Ázsiában, amelyik poloskák petéibe rakja a sajátjait?
2019. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6: Van egy olyan érzésem, ha ezt kérdezném tőle, nem kapnék semmilyen választ. :D
2019. máj. 8. 18:32
 8/20 anonim ***** válasza:
3-as, de, az vagy :) Én is így vagyok egy lánnyal, bár én csak pár hónapja láttam őt először. És én se tudom, hogy kezdeményezzek, hogy ne tűnjek creepy-nek. Pedig mikor először figyeltem fel rá, még szemeztünk is néha.
2019. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Ha tudod a nevét, akkor szerintem nyugodtan kezdeményezz interneten. Minden bizonnyal kevésbé lesz ijesztő, mintha élőben szólítanád meg, de ahogy majd érzed. :) Ha adódik egy ideális "face to face" lehetőség, akkor semmi esetre se szalaszd el.
2019. máj. 8. 19:47
 10/20 anonim ***** válasza:

Én tudom a nevét, de lehet pont attól ijedne meg, hogy honnan tudhatom. Meg amúgy is inkább élőben szeretném, csak nem tudom, mit mondjak.


Amúgy meg engem is leszólított egy lány pár hónapja, talán tőle kellene tanulnunk. :DD

2019. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!