Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barátommal mindig egy...

Lány barátommal mindig egy párnak néznek minket! Rámehet erre a barátság?

Figyelt kérdés

Tényleg csak barátok vagyunk, nem táplálok iránta semmi titkolt érzelmet. Rólam azt kell tudni, hogy sok évig próbáltam csajozni, de a kétszázadik visszautasítás után, aminek ugyanaz volt az indoka (csúnya az arcom, nem vagyok helyes és így csak barátok lehetünk) abbahagytam a próbálkozást. Azóta boldogan élek, nőtt az önbizalmam is mert megkímélem magamat a csalódástól.

A lány barátom nagyon szép csaj, de neki is ugyanez a véleménye rólam, ami valószínűleg az igazság. Egyszer részegen azt mondta, hogy még szerencse, hogy ilyen rossz pasi vagyok mert már rég halálosan belémszeretett volna és szó se lett volna barátkozásról.

A lényeg: folyamatosan egy párnak hisznek minket idegenek és távoli ismerősök. Éttermekben a “kedves páromnak” hívják, megkérdezik mikor lesz az esküvő, jön-e a baba, ilyesmiket. Ez szemmel láthatóan nagyon zavarja őt. Én igyekszek mindenhogyan mutatni hogy nincs közünk egymáshoz: minnél távolabb sétálok tőle, vacsoránál mellé ülök nem vele szemben, mások előtt felhozom a pasizás témát hogy vegyék a lapot.

Tudomásom van róla, hogy két neki tetsző srác is miattam nem kezdett ki vele, mert azt hitték együtt vagyunk. Azt nem tudom hogy ő tudja-e ezt? Tartok tőle hogy rámehet erre a nagyon jó viszony. Nekem nem nagyon vannak barátaim és nagyon örültem amikor megtaláltam őt és ennyire egy hullámhosszon vagyunk (közös értékek, hobbik, jól megértjük egymást szavak nélkül is)


Le akarok ülni vele beszélni erről! Csak nem tudom mit mondjak. Mi lenne a helyes viselkedési forma részemről? Csak nem hordhatok egy “csak barátok vagyunk” pólót éjjel-nappal. Tartottam tőle hogy nem fog működni ez a férfi-nő barátság de mindenki azzal jött hogy az lesz a baj, hogy az egyik elkezd majd érezni mást is. Én meg semmi olyasmit nem érzek, ő meg duplán nem.


Volt ilyen helyzetben valaki? Mi lenne a megoldás? Kérem aki válaszol, hogy ne szídjátok őt amiért nem tetszem neki. Ez szive-joga és a visszajelzések alapján igaza is van! Így nem ő a szemét amiért zavarja hogy párnak néznek minket. Minden alapja megvan hogy ez zavarja és igazat is adok neki.



2019. máj. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Pedig nem olyan bonyolult ez.

A személyiségedhez vonzódik, de nem meri felvállalni a kapcsolatot, mert bűn ronda vagy és szégyellene. Viszont a viselkedése elárulja, kívülről ez látszik.

Számodra jó megoldás nincs, plasztika, vagy kapcsolat megszakítása

2019. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért utálok élni... Mert az élet egyszerűen igazságtalan! Mi az hogy valaki ronda? Most komolyan ez olyan rossz érzés emberileg számomra hogy nem egyenlő eséllyel indulunk az életben!

Borzasztóan elkeserít a mai világ!

2019. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, csúnya fiú! Bizonyos kor fölött nem annyira a külsőről ítélnek a csajok. Sokkal többre becsülik, ha valaki megérti őket.
2019. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emberek, ne szídjuk már, hogy ilyen meg olyan "csúnya" meg "ronda", amikor nem is láttuk személyesen, hogy hogyan néz ki meg minek ítélkezni a másik felett??? Ne legyünk már dedósok, légyszives! Mindenki különböző egyéniség, induljunk már egyenlő eséllyel!! Mindenkinek meg van a saját ízlése, esete a világban. Most ha nem jön össze neki pár csaj, akkor meg mi van? Attól még lehet, hogy nem rossz képű csak nem a saját "súly csoport"-jában próbálkozik!


Én a helyedben, elhívnám sétálni vagy étterembe majd szépen, erre tereled a témát és mond meg neki, hogy komoly dologról szeretnél vele beszélni, légy nyugodt és őszinte vele. Fogalmazd meg, ahogyan akarod neki mondani (szinte ahogyan leírtad itt is, csak egy kicsit fogalmazd át), de figyelj arra, hogy ne legyen sértő, ahogy fogalmazol. Mond el, hogy nem akarod, hogy ez a barátságotok kárára menjen.

Ha, igaz barátod, akkor minden maradhat ugyan úgy, ahogyan eddig csak egy kisebb változással.

Remélem segítettem.

2019. máj. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!