Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan ismerőssel aki szorosabb baráti viszonyt szeregne kialakítani velem mint én?

Figyelt kérdés

Egy önkéntes helyen haverkodtunk össze, de nagyon átesett a ló túl oldalára, minden héten találkozni akar, mindig irogat messengeren.


Nem akarom megsérteni, nincs vele gondom, időnként tényleg jó lenne egyet beszélgetni, de nekem ez így túl sok.


2019. máj. 11. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mellőzd, ne reagálj azonnal.Az a gond ilyenkor ha egyszer beadod a derekad és ő másként gondolja lehet még sűrúbben fog hívogatni.
2019. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem olyan kapcsolat nincs, ahol mindkét fél ugyanolyan szorosan ragaszkodna a másikhoz, az egyik mindig jobban szeret. Míg magától be nem látja, hogy sok, és a másiknak kevesebbre van szüksége, addig nem fog változni semmi.
2019. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!