Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként hol, hogyan lehet...

Felnőttként hol, hogyan lehet új társaságot találni, kialakítani?

Figyelt kérdés

30-hoz közeledve szociálisan teljesen elszigetelődtem. Sosem volt nagy társaságom, de régen legalább néhány olyan közeli barátom volt, akikkel rendszeresen tudtam találkozni, csinálni valamit. Ők viszont már mind komoly párkapcsolatban élnek, és egyáltalán nem lehet már szervezni velük semmit.

A munkám is olyan, hogy egyáltalán nem születnek ismeretségeim: szabadúszó vagyok, egyedül dolgozom számítógépről olyan megrendelőknek, akikkel személyesen sosem találkozom.

Nagyon sivárrá vált az életem. Nincs nagyon nagy szociális igényem, de azért valamennyi lenne, plusz így arra sincs szinte semmi esélyem hogy párkapcsolatot találjak.

Ennyi idősen hol tehet szert az ember új társaságra?


F/29


2019. márc. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a helyzeted én is dettó igy vagyok. A munkahelyemen mindenki elvan a sajat kis világában.. az iskola ahova járok estisuli és korkülönbségek vannak.. követem a kérdésed. :)
2019. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon tetszik a választékosságod és elég intelligensnek tűnsz. Én is ilyen gondokkal küzdőttem. Két dolog segített. Önkéntes munka olyan alapítványoknál, melynek ügye közel állt a szívemhez és az eddzőterem. Lejárok eddzegetni is és ott megismerkedtem srácokkal. Elég jó kis közösség kovácsolódott össze. Segítünk egymásnak, tartjuk a lelket a másikban. Sok sikert! Biztos, hogy neked is menni fog.
2019. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

30/F

2019. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván 30 évesen is nehéz (én is annyi vagyok), de msot őszintén, vajon a fiatalkori barátságok mennyit értek, ahol pl. elhanyagolnak, mikor párkapcsolatuk lesz?


nincs erre biztos recept:


nos én több okból is férfiként nőkkel barátkoztam.


főleg internetről találkoztam emberekkel, de azok az oldalak megszűntek, elnéptelenedtek, így maradt pl insta, néhány fórum, franc tudja..


aztán ha van hobbid, sportolsz, esetleg úgy találkozhatsz másokkal, de persze ez sem garancia semmire, attól, h pl. mindketten szerettek biciklizni, nem biztos, h megértitek egymást

2019. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!