Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Muszáj esküvőre még ajándékot...

Muszáj esküvőre még ajándékot adnom a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Esküvőn leszek koszorúslány az általános iskolás legjobb barátnőm megy férjhez. A meghívon az áll hogy boríték alapú ajándékot kérnék. Na most mivel segítettem a szervezésben meg kísérgettem mindenhova plusz a ruhámat is én fizettem (10 000 Ft) nem gondoltam egy kártyán kívül mást adni. A Facebook csoportban a többi lány írta hogy 10-30 ezer forintokon gondolkoznak. Nekem már eleve meglepő hogy a koszorúslányok bármit is akarnak adni. Anyagilag megtehetném de minek? Szerintem sokkal több időt kreativitást belefecceltem már ami pénzben nem mérhető. Szerintetek?

2019. máj. 18. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem fogadod el amit írunk miért kérdezel? Kellene olyan lehetőség erre az oldalra, hogy kérdésenként mondjuk 400Ft-ért csak a kérdezővel egyetértő, az Őt a hülyeségében megerősítő válaszokat látja a kérdező. Nekünk amúgy mindegy mit csinálsz, magadat járatod le ha nászajándékba a saját ruhádat meg az amúgy barátok között magától értetődő segítségedet adod.
2019. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem muszáj. Szerintem már így is elég sokat adtál neki, ezek után még pénzt is elvárnia pofátlanság lenne.
2019. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak egy sza*os huszasrol van szo, akkor miert habzik a szad?! :D
2019. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy sima vendég is vesz ruhát esküvőre, talán többért is mint egy 10- es, mégis ad ajándékot. Szerintem minimum egy 10- est tenned kéne a boritékba , ennyit ugy is megzabálsz ( hogy a szavaiddal éljek)
2019. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!