Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok szomorú miután...

Miért vagyok szomorú miután találkozunk?

Figyelt kérdés

Összehavarkodtam egy korombeli fiúval az iskolámban.


Mindig sokat beszélónk az iskolába és pénteken és tegnap is csináltunk közös programot. Elmentünk kajálni, vásárolni, stb...

Mindig jól elvagyunk, de miután hazamegyek mindig szomorú leszek.

Úgy érzem hogy túl szomorú-egyhangú az életem, és félek hogy valami végett nem fogunk többet haverkodni, és azon agyalok hogy vajon máskor is akar e majd összefutni, barátkozni velem.


Van pár igaz barátom, de ővelük ha találkook, mostanában unom. Pedig mát több éve legjobb barátok vagyunk, valmelyikkel már 10 éve.

De egyszerűen ha velük találkozok csak arra tudok gondolni hogy ha hazaérek mit kell még csinálnom, pl tanulnom, vagy csak arra vágyok hogy inkább otthon gépezzek, olvassak.


2019. máj. 22. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Lehet többet érzel iránta és mivel vele oylan jó ezért nem érzed a barátaiddal jól magad, mert ők nem ő és téged ő érdekel
2019. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert az együtt töltött idő színes és utána mész vissza a szürkeségbe. Szomorú vagy, mert véget ért, hiányzik, kell az az energia, az a pozitivítás, amit megkapsz tőle.


A többiektől ezt az energiát nem kapod meg, nem olyan mélyek az érzéseid sem szerintem (nem utálod őket meg nem belehabarodtál a fiúba; egyszerűen vannak emberek, akik már a kisugárzásukkal, stílusukkal, cselekedeteikkel, stb., meg tudják hozni az érzést, hogy a vele töltött idő egyfajta "drog" :) )

2019. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!