Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

El akar hagyni a legjobb barátom?

Egyetlen baratom az osztályban ma közölte hogy el akar menni az iskolából egy másikba mert neki ez nem tetszik. Én nagyon szomorú lettem. Senki mással nem vagyok jóba egyedül érezném magam :( nekem anya nem engedné hogy atmenjek máshova. Azt mondta majd találkozunk hétvégéken de az nem jó! A suliba magányos leszek. Mit tehetnék?? Kérlek segítsetek kétségbe vagyok esve nagyon hiányozna!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: legjobb, barát, barátság, iskola, elhagyás, hiány, szomorú

jan. 15. 11:18  Privát üzenet  

A válaszok

az élet megy tovább, hétvégente találkoztok, a suliban meg új barátokat keresel.

örökké úgyse lehettek együtt, pl más gimnáziumba, középsuliba, egyetemre,munkahelyre mentek majd később.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 15. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Középsulisok vagyunk

# 2/6Időpont jan. 15. 11:53 Privát üzenet
Itt az ideje,hogy másokkal szembe is megnyílj és barátkozz új emberekkel.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 15. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából jóba vagyok másokkal is de nem úgy hogy mindig beszélgessek velük mert nekik van más aki fontosabb nálam. Nem lennék egyedül, de rosszul érezném magam nélküle.

# 4/6Időpont jan. 15. 12:16 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Lány vagy, igaz?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 16. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen

# 6/6Időpont jan. 16. 19:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb barátnőm már nem akar velem barátkozni? Nem érdeklem? Mit tegyek?
A legjobb barátnőm egy 4éve tartó barátságot úgy akar megszüntetni, hogy szó nélkül lelép. Ha smst küldök neki akkor nem válaszo. Miért csinálja ezt?
Ha a legjobb barátnőm, nem is beszél velem, találkozni sem akar amióta pasija van akkor nem is volt sose a barátom?
Mit tegyek ha a legjobb barátnőm öngyilkos akar lenni?
A legjobb barátnőm megkarcolta magát, és állítja, hogy nem akar öngyilkos lenni, mégis depressziós zenéket hallgat, meg folyton magába fordul. Mit csináljak?
Miért nem akar a legjobb barátom velem lenni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!