Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El akar hagyni a legjobb barátom?

El akar hagyni a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Egyetlen baratom az osztályban ma közölte hogy el akar menni az iskolából egy másikba mert neki ez nem tetszik. Én nagyon szomorú lettem. Senki mással nem vagyok jóba egyedül érezném magam :( nekem anya nem engedné hogy atmenjek máshova. Azt mondta majd találkozunk hétvégéken de az nem jó! A suliba magányos leszek. Mit tehetnék?? Kérlek segítsetek kétségbe vagyok esve nagyon hiányozna!!

2019. jan. 15. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

az élet megy tovább, hétvégente találkoztok, a suliban meg új barátokat keresel.

örökké úgyse lehettek együtt, pl más gimnáziumba, középsuliba, egyetemre,munkahelyre mentek majd később.

2019. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középsulisok vagyunk
2019. jan. 15. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt az ideje,hogy másokkal szembe is megnyílj és barátkozz új emberekkel.
2019. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából jóba vagyok másokkal is de nem úgy hogy mindig beszélgessek velük mert nekik van más aki fontosabb nálam. Nem lennék egyedül, de rosszul érezném magam nélküle.
2019. jan. 15. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy, igaz?
2019. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2019. jan. 16. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátok maradtatok végül? :)
2021. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!