Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megbocsajtanatok egy ilyen...

Ti megbocsajtanatok egy ilyen baratnak?

Figyelt kérdés
Volt egy baratnom (en is lany vagyok), meg a gimibol. Joban voltunk, volt hogy nagyon kozel alltunk egymashoz, volt hogy csak siman joban voltunk. A lenyeg, hogy az exbaratomnal ‘beprobalkozott’ , igazabol csak a tinderen beszelgettek, en meg akkor egyutt voltam azzal a sraccal, nagy szerelmem volt, sokaig tartott. Persze a sracot azonnal kidobtam amikor kiderult hogy tinderezik, de kozben ennek a baratnomnek se tudtam megbocsajtani. Kitoroltem mindenhonnan az ismeroseim kozul, most meg probalta ujra felvenni a kapcsolatot velem, de ugy erzem nem tudok megbocsajtani. Milyen barat mar az ilyen?! Szivem szerint megkerdeznem, hogy a pizzam sarkat is keri esetleg?! Vagy rosszul gondolom?

2019. máj. 22. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tinder egy társkereső oldal. Szerinted mit beszélgettek ott? Atomfizikáról?
2019. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod egyáltalán minek tinderezett, ha együtt voltatok? Jó, hogy szakítottál vele.


A barátnőd próbálja menteni még a menthetőt; belekényelmesedett a barátságotokba, hogy ott voltatok egymásnak, most meg nem; de meg kell tanulnia, hogy ez nem az, amikor elesel, felállsz, leporolod a ruhád és rohansz tovább. Azért mindent nem engedhet meg magának.


Ignoráld nyugodtan, sőt a pizza sarok beszólás is kijár neki.

2019. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#6 félre van ez az idézet értelmezve.

Meg kell bocsátani, de az nem jelenti azt, hogy vissza is kell fogadnod az életedbe. Ha haragos vagy rá az csak neked árt, engedd el a dühödet. Ettől függetlenül nincs szükséges ilyen “barátnőre”.

2019. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson megbocsájtani.:)

Én semmiképpen sem tenném. Szerintem nincs szükség ilyen pasira, se barátnőre.


21L

2019. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

megbocsátani*

Hat elnezest kerek, de en se tudom leirnixd

2019. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A "megbocsájt" alak ugyanúgy használatos, nem véletlenül írják ezt sokan, én is így mondom. A szótár valóban a j nélküli alakot javasolja, de idő kérdése, és beveszik a másikat is. De ha nem az se baj, ettől még mindenki tudja miről van szó, nem lehetett félreérteni. Aki nyelvész az pontosan tudja, mekkora hülyeség ezért kritizálni valakit.


Amúgy az ilyen pasi meg is érdemli azt a csajt! És fordítva. Nem kell velük foglalkozni, xar emberek...

2019. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!