Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi számít igazi barátnak?...

Mi számít igazi barátnak? Kire mondhatjuk azt, hogy igaz barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdem azt hinni, hogy nekem magasak az elvárásaim barátok terén, holott én sokszor a lelkemet kiteszem azért akit megszeretek.


Nem várok viszonzást, csupán rosszul esik, hogy amikor jobbra fordul az illető helyzete, akkor utána félre vagyok dobva.


Elegem van, hogy rajtam kapaszkodnak fel emberek (akár lelki, akár anyagi értelemben), utána pedig el vagyok felejtve.


És sokszor 10 éves barátságoknál is ezt látom.


Nem vagyunk egyformák, nem várom el mindenkitől amit én adok, csak legalább annyi, hogy ne tűnjön el ha már nincs rám szüksége.


Vagy ez a normális és én vagyok rosszul bekötve?


2019. máj. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy igaz barát az,akibe megbízhatsz, segít ha baj van,el tudod mondani neki,ha valami baj van stb.
2019. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem te vagy bekötve.

Ők a hibásak.Senki nem várja a másiktól az azonnali segítséget, normálisan gondolkodó embereknél természetes,hogy nem dobják el az embert,aki szereti őket.

2019. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyam a legjobb baratom. Barmit megteszunk egymasert. Mindig orul az olelesemnek ,a sportolasainknak stb. Barmit elmondhatok neki,nem pofazza el. Sokszor kitalalja a gondolatom.❤️ Vannak jo barataim,de egyik se teljesiti az osszes szempontot. :D
2019. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, a kutyám még engem sem vert át soha és nem hagyott sz@rban. A macskáim már inkább... :D
2019. máj. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!