Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elárult a legjobb barátnőm?

Elárult a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A történet annyi lenni hogy tízen x éve vagyunk vagyis voltunk legjobb barátnők mindent megosztottunk egymással. Nahát most olyan titkok kerültek ki a parkapcsolatombol amit csak ő tudhatott és nyilván a párom szakított. Azokat a dolgokat csak a barátnőmnek mondtam el. A párom nagyon haragszik. Mivel tudnám kiengesztelni a volt barátom? Vagy hogy tudnék vele kibékülni. A “baratnőmet” azóta elküldtem a p*csaba. Kivel történt már ilyen? Hogy oldottátok meg?
2019. máj. 30. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te árultad el a párod ennyi erővel.
2019. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan dolgok derültek ki, ha már szakítottak veled miatta, amik nem túl szépek. Szóval nem te vagy az áldozat, mert a barátnőd elárulta a titkaid, te tettél valamit azon kívül, hogy el is hallgattad előtte. Ne sírjon a szád, legközelebb legyél rendes és őszinte az új barátoddal, akkor nem lesz baja senkinek.
2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy legjobb barátnő, de miért kell a párod háta mögött beszélni? Egyszerűen magamat nézve én pl képtelen lennék ilyen aljas dologra.


Persze a barátnőd sem jobb, ha továbbadta, ezt neked kell tudnod.

2019. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!