Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy legjobb barátom, aki...

Tomess95 kérdése:

Volt egy legjobb barátom, aki elárult randiztam volna egy nővel, de ő rá startolt, és össze jöttek a hátam mögött. (Tudta hogy randizni akarok a nővel) Mit tegyek? Azóta eléggé elveszettnek érzem magam, és egy jó nagy üres luk tátong a lelkemben 21/F

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Vedd el a háta mögött. Szúrj vissza! Meg kell bosszúld!
2017. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak momdogattad hogy jajj de jó csaj elviszem randira vagy a csajjal is beszéltél erről. Az én baráti tá
2017. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én baráti társaságom is szokott jó pasikról beszélgetni. Ha te a csaj felé léptél akkor érthető a sértődés de ha csak emlegetted de nem tettél semmit akkor gondolom szabad prédának lett titulálva.
2017. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

"akkor gondolom szabad prédának lett titulálva." Írta a kérdező, hogy mondta a haverjának, hogy randizni akar a csajjal, mégis hogy lenne szabad préda?


Kérdező én többé se a csajt nem keresném se a barátod, vagyis nem is volt a barátod, csak annak tettette magát.

2017. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

el kell engedni, mind a kettőt, sajnos... az ilyen hármas ügyek lényege a rivalizálás - ami a fontos és igaz ügyek aláásója, és az ostoba harcban kimerül mind a három szereplője. Ha el tudod engedni (jó lenne, ha egyáltalán nem tartanád a kapcsolatot egyikkel sem), és meg tudsz nyugodni, az üresség " helyet ad azoknak a dolgoknak, ami javadra válik majd, és idővel lesz majd igazi barátod, és szerelmed is.

Rákóczi fejedelem zászlóján jelmondata olvasható:

Iustam causam deus non derelinqvet - Isten az igaz ügyet nem hagyja el.

2017. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
4es mert nem mindegy hogy csak a heverjaival beszélgettek arról hogy milyen jó nő vagy hogy kerek perec megmondta hogy rástartol. Ráadàsul az sem mindegy hogy a nővel beszélt e egyáltalán a szándékairól vagy hogy beszéltek egyáltalán vagy a távolból nézte hónapokig . Több infó kéne a kérdezőtől.
2017. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Ott van a kérdésbe hogy megmondta neki, hogy randizni akar vele, nem látod? "Tudta hogy randizni akarok a nővel"
2017. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A haver részéről ez a két szék közé esete lesz, valószínű a csaj se lesz pár hónap múlva, meg Te sem gondolom.
2017. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én vagyok a kérdező :) A csaj tudta hogy randizni akarok vele,hetekig ezt tárgyaltuk.. De nem modnta el ezzel a baráttal szeretne lenni inkább.. Szóval ő is hibás :) Nem tartom a kapcsolatot egyikkel sem, de sajnos még mindig bánt.. A munkába temetkezem hónapoka óta, így el kerülve azt hogy erre a két emberre gondoljak... De már egyre rosszabb! Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt némelyik, talán tényleg az lenne a legjobb ha el felejteném őket, és az űr heéyáre valami sokkal fontosabb lépne :)
2017. márc. 12. 16:07
 10/11 A kérdező kommentje:

"A haver részéről ez a két szék közé esete lesz, valószínű a csaj se lesz pár hónap múlva, meg Te sem gondolom."

A csaj ott lesz én már nem :) A csaj mindig hosszú távra tervez, ismerem már őt is régóta.. Élet társa volt, és a gyerekét is el vetette mert egyéb gondok miatt.. Normálisnak tűnt, nem a "rossz lányok" Közé sorolható... De látod látod? Annak ellenére hogy el terveztük a randit még is el árult.. De nem is a nő zavar igazából.. Van egy millió másik akivel meg öregedhetek... Hanem az, hogy 5 év barátság után valaki ilyet meg tesz..

2017. márc. 12. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!