Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, elárult a legjobb...

Úgy érzem, elárult a legjobb barátnőm és most azt sem tudom, kinek higgyek?!

Figyelt kérdés

2 hete osszevesztem az akkori legjobb barátnőmmel, most hívjuk Zitának, akivel mar nem vagyunk barátok. Most van egy új legjobb barátnőm, most hívjuk Fanninak.


De mára már 2 ember is "igazolja", hogy Fanni elküldte azt a levelet, amit neki irtam Zitáról es Zita megmutatta ezt a MAGÁNLEVELET (amiben minden gyűlöletem benne volt, így félreérthető volt) a családjának, es ezért dühös rám az egész família, hogy hogy lehetek ilyen kegyetlen, stb.


Ma az egyik barátnőm mondta, hogy mondta neki Zita, hogy Fanni küldte neki a levelet.


Megkérdeztem Fannit es tagadja, pedig megmondtam neki, hogy nem vagyok érte mérges csak nem ertem, miert tette.


A masik "forrás" meg Zita mamája. O mondta az en mamámnak, hogy Fanni küldte a levelet.


Nem tudom kinek higgyek, ugy érzem, hogy elárult engem Fanni es hatalmasat csalódtam is benne. Es az faj a legjobban, hogy meg tagadta is a dolgot.


(De mellékesen jogos volt, amiért osszevesztunk Zitaval, mert ő folyton csesztetett, meg terrorizalt, de mondom, ez csak mellékes.)


Valaki tud segíteni? Tehetetlennek érzem magam. Es iszonyatosan faj ez az egész.


Nagyon köszönöm annak, aki elolvasta es aki valaszt ír. Köszönöm.


2017. máj. 3. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot Zitától. Fanni hazudhat erről de nem hiszem hogy a nagyi hazudna erről mert nem áll érdekébe nem hinném hogy nagymama korba két tizen éves között akarná keverni a szart. Én eleve nem bíztam volna egy olyan emberben aki csak most lett a barátnőm. Ha nagyon csúnyákat írtál vagy olyan dolgokat amik aggodalomra adnak okot akkor valamennyire érthető hogy megmutatta.
2017. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem most lettünk csak barátok. Eddig is legjobb barátok voltunk Fannival, de most ő került előtérbe.
2017. máj. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!