Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én gondolom rosszul, vagy a...

Én gondolom rosszul, vagy a "bromance" szót azért találták ki, hogy azokat a férfiakat akik barátok melegeknek állítsák be?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, te gondolod rosszul. A bromance pontos definíciója szoros barátság két férfi között, bármiféle szexualitás nélkül.
2019. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Újabb paranoid homofób. Jujj b-zivá fogsz válni!!!
2019. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Van egy rossz hírem drága, ha ebbe is képes vagy belelétni a "propagandát" akkor bizony te is látens meleg vagy.
2019. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért találták ki.
2019. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Szerintem ettől függtelenül hülye szó, mert aki először hallja azt gondolhatja, hogy akikre mondják azok melegek. Amúgy nem tudtam, hogy az is homofóbnak számít, ha félsz, hogy melegnek néznek...
2019. jún. 5. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
És miért félsz? Mert lenézed a melegeket.
2019. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak azért, mert nem vagyok meleg. Ha az lennék nem gondolom, hogy rejtegetném, de nem vagyok az.
2019. jún. 9. 00:56
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
De én se félek attól, hogy valaki azt hiszi bankban dolgozom / zongorázom / szeretem a barackot / ezek ellenérzés nélkül elég értelmetlenek.
2019. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
#8, pedig ha fiatal hetero férfi vagy, eléggé rontja az esélyed a nőknél, ha elterjed rólad, hogy a fiúkat szereted. Plán ha nem vagy egy épp nehézatléta tipus.
2019. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!