Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Fogalmam sincs mit tegyek, évek után megkeresett a legjobb barátnőm, miután el volt tűnve, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt, engem nagyon megviselt, hogy így "túllépett rajtam" úgymond, nem volt rajta kívül egy barátnőm sem. Előtte is csinált már párszor ilyet, pasik miatt... Ennél az ominózus esetnél is azért tűnt el, mert lett egy új pasija. De az egészben az a legkeményebb, hogy gyereke is született, nem sokkal azután derült ki ,hogy terhes, hogy engem lerázott, tehát az hogy ezt nem mondta el nekem, egyértelmű jele volt, hogy kitörölt engem az életéből... Én mai napig gondolok rá, sokáig reménykedtem benne, hogy egyszer majd jelentkezik, de valahol az egóm miatt is- még mindig szeretem őt valahol, de azt mondtam magamnak, ha újra megkeresne, nem bocsáthatnék neki meg megint, hogy aztán ismét átverjen. Most szinte úgy keresett meg, mintha semmi nem történ volna, kb. nulla magyarázat nélkül.. Szívem szerint írnék, de az eszem azt súgja, hogy ne.

Ti mit tennétek? Előre is köszönöm!


2019. jún. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is megkeresett egy régi barát, miután csúnyán elárult. Most nem részletezem. Annyi esélyt adtam neki, hogy találkoztunk és kicsit beszélgettünk, majd csak feljött a veszekedés és elválás is. Én kifejtettem neki, mi volt a bajom, végül még sírtam is, aztán haza mentem, mivel ő nem nagyon mutatta jelét a megbánásnak, vagy hogy egyáltalán felfogta volna, miért esett annyira rosszul ez az egész.

Fél évvel később kaptam megint egy levelet, amiben azt ecsetelte, hogy ő a régi barátot akarná vissza nem ezt a roncsot, meg jött nekem ilyen szentfazék ezo szöveggel (holott tudja jól, hogy sokkal jártasabb vagyok benne nála) és végül engem hozott ki negatívan a helyzetből. Ekkor ébredtem rá, hogy végig milyen ember volt és hogy nagyon rosszul tettem, hogy egyáltalán barátkoztam vele. (már csak azért is, mert egy másik társaság azért közösített ki, mert vele barátkoztam)

Úgyhogy szerintem menj, és beszélj vele, mondd el neki az érzéseid és aztán nagyon objektíven elemezd a viselkedését. Szerintem csak kellene neki a szamár mert épp nincs lova. Az önbecsülésed legyen erős, és tényleg csak azért találkozzatok, hogy megnézd magadnak, mi lett belőle.

De a helyedben hat lépés távolságot tartanék tőle legalább.

2019. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!

Úh, igen nagyon nehéz helyzet ez... :( Sajnálom, hogy téged is így elárultak. Téged nevezett roncsnak? Ez "vicces" mert közben én mélyebben belecsúsztam a depresszióba, sok dolog miatt, de neki is volt hozzá köze, akkor rám mit mondana, vajon...

Nem is tudom, úgy érzem, én már annyira más ember lettem azóta..

2019. jún. 9. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont ezt csináltam, mint a barátnőd:)


Évekbe telt összeszednem magam, gondolom neki is kemény lehetett.


Az a helyzet, hogy nem gondolt rád, akiket én leépítettem, már rosszabb viszonyban voltunk gyerek előtt is éreztem a hatalmas távolságot.


Most évekkel később találkoztunk(ők folyamatosan kerestek) de még nagyobb a szakadék. Egyikük rosszabb helyzetben van mostanában, csak azért tartom a kapcsolatot, de újra le fogom építeni az egészet hamarosan.


Nyugodtan mondd el, mi bánt! Te megkönnyebbülsz, és ez fontos. Nekem is elmondták, hogy milyen rosszul érintette őket, hogy egyik pillanatról a másikra megszakítottam a kapcsolatot, el is hiszem..


Viszont már egy ideje tettek rám, azért nem tűnt fel nekik, hogy ez a változás nem egyik napról a másikra jött, fel sem tűnt nekik, hogy többet vagyok csendben a találkozásokon, hogy nem beszélek személyes dolgokról, nem is kérdeztek meg semmi, el voltak foglalva magukkal.


Írj ki magadból mindent, ami zavar, hátha kapsz rá meglepő dolgokat vissza, de ha nem is, legalább megkönnyebbülsz.

2019. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!