Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne szúrjam el a vakációt?

Hogy ne szúrjam el a vakációt?

Figyelt kérdés

Vége az iskolának. Mindenki boldog,csak én vagyok tanácstalan. Szóval ez eddigi nyaraimat a barátságok terén mindig elszúrtam. Most ne szeretném. Csak az a baj,hogy nem tudom,hogymit csináljak,vagy mit találjak ki. Igazából vannak barátaim,de Mind1.

Van a legjobb barátom,akin nem szeretnék lógni. Ti mit tanácsokról?



2019. jún. 13. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hàt pedig akik baràtaid vannak azokkal kéne lógnod kulonben ulhetsz bent a gep elott egesz nyaron. Nem szegyen az hogy irsz neki hogy csinaljatok valamit. Ha nem akarja azt ugyis eszreveszed.
2019. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szabizok, barátok nélkül.


Ezek egy napos prpgik, ha pesti vagy


1. nap; bringázz le a Római parton át Szentendréig; kölcsönözz, ha nincs. Ha nem tudsz, menj ki a Római partra, sétálgass, aztán Szentendre hévvel.


2. Nap; a hévvel utazz le Gödöllőre Örstől (végállonás) és sétálj vissza Gödöllő erzsébet?kert? megállóig (közben megnézheted a főbb dolgokat


3. Nap; Utazz le Esztergomba, nézd meg a főbb dolgokat, majd sétálj át Párkányba


4. Nap; Utazz ki a Normafához és sétálj fel pl az Erzsébetkilátóig.


És hasonlók.


Ezek nem egy nagy összeg, egész napos program, de este otthon vagy így szállást nem kell fizetni.


A lényeg, hogy használd ki a napokat; heti öt napot mászkálj el, kettőt pihenj; ha van nyaralási terv, szupi, közte vagy ha nincs, helyette meg egy napos progik; felkelsz, elkészülsz, kint tízórai, ebéd, vacsi.


Igazából barátok nélkül is ad egy kellemes érzetet nyár alatt, ha kihasználod a nyarat, élményeket gyűjtesz. A fő célod legyen ez és ne a haverok.

2019. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!