Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem megyek az agyára?

Szerintetek nem megyek az agyára?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb cégnél dolgozom informatikusként, sajnos a gyerekkori barátom, egyben kollégám felmondott így egyedül maradtam IT fronton. Kb 2 hete jött egy új HR-es lány akivel igazából az első perctől már jól elvoltunk. Jó vele beszélgetni, ha kell tud komoly lenni, de ha úgy alakul akkor az agyzsibbasztó helyzetekhez is tud alkalmazkodni. :D Meló után volt hogy felajánlotta és hazahozott autóval, ha megy szünetre vagy épp úgy találkozunk bent megkérdezi nem várom - e meg, nem megyek-e vele ki szünetre stb. Van hogy írok neki fbn, ott is válaszol, tudunk hülyülni. Mikor úgy van időm akkor műszak vége felé van hogy beülök hozzá egy fél - 1 orára beszélgetni. Nem szólt még hogy zavarnám. De valamiért én mégis azt érzem (nem tudom miért) hogy idegesítem, vagy nem akarom hogy nyomulásnak vegye vagy hasonló. Ő elvált, van egy kisfia. Nekem van barátnőm, így semmi barátságon túli szándékom nincs. Viszont tényleg szeretek vele lenni, olyan mint ha évek óta ismernénk egymást holott hiába egy városban lakunk, ezelőtt soha nem láttuk egymást. :D
2019. jún. 15. 14:12
 1/1 anonim válasza:
Hát nem hinném hogy zavarod, ha jól kijöttök. Kérdezd meg tőle akkor, ha már tényleg úgy érzed zavarja valami, de egy idő után lehet elmondaná, ha már ilyen jóba lettetek.
2019. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!