Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm megsértődött...

Egyik barátnőm megsértődött valamin és nem tudok rá jönni mi lehet a baj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen jóban voltunk aztán egyszercsak megsértődött valamin miközben én nem tettem semmi rosszat ellene. Kérdeztem már mi a baja de annyi választ kaptam hogy semmi és egy műmosoly. Egyébként kerül és nem beszél velem és még egy pár barátommal és nem tudjuk mi a baja. Szerintetek mit kéne csináljak, a többieket már nem zavarja a viselkedése, jó formán le sz*rják, de engem még nem hagy nyugodni. Mit javasolnátok???
2019. jún. 15. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj a tobbiektol...
2019. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt.

Ha nem mondja el az az ő baja, majd elmondja ha akarja.

2019. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnő?
2019. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leülsz vele, megértő arcot vágsz, elmondod, hogy rosszul esik nem jóban lenni vele, nyugodtan mondja el, hogy mi bántja, próbálsz javítani meg ilyenek, gondolkodtál azon, hogy mi lehetett a baj, de nagyon sajnálod nem tudod mi az, de ha kiderül, akkor tudsz erre figyelni a jövőben, hogy ne történjen meg többször, a barátságotok fontosabb ennél
2019. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek híg a leve.
2019. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!