Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik puszit adni neki is?

Illik puszit adni neki is?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy férfi ismerősöm akivel puszival szoktunk köszönni. Ha találkozok vele, és a párjával, akkor miután adtam puszit az ismerősömnek, a barátnőjének is illene? Vagy csak szóban köszönjek neki?

2019. jún. 16. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék a barátnőjének is.
2019. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy igen. Nem tartozol végül is neki semmivel, de valamiféle kapcsolatot elindítasz azzal, ha neki is puszival köszönsz. Legalább is én, ha a barátaimnak lesz párja, kénytelen vagyok nekik is úgy köszönni, mert nem szeretném, ha hülyén éreznék magukat. Mert nekem példàul nem esik jól, ha körülöttem mindenkit körbe puszilnak én meg csak ott álldogálok, hogy na oké.

De ez természetesen csak az én véleményem. Igazából, ezt te döntöd el. Most illik vagy nem illik. Ha úgy érzed adj, s ha nem, akkor hagyd a fenébe. Senki sem kötelez rá.:)

2019. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék neki :-)
2019. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekel. Szerintem is úgy illik.
2019. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!