Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet barátokat szerezni?...

Hol lehet barátokat szerezni? Neten vagy akár személyesen is.

Figyelt kérdés

Soha nem voltak igaz barátaim, a legtöbb érdekbarát volt aki volt vagy valami oknál fogva szépen lassan kilépett az életemből. Nehezen barátkozom, néha hülyeséget mondok, ezért csendesebb vagyok mert nem tudom kinek mit lehet mondani. Nem tudom mi lehet a baj velem, ismerek nem egy olyan embert (volt osztálytársak meg stb) akiknek elég kibírhatatlan a személyiségük, mégis van sok barátjuk. Nem hinném hogy én ennyire vészesen borzalmas ember lennék hogy nekem nem jut egy barát sem.

Régen akikkel jóban voltam az elején okés volt, de aztán elég egyoldalú lett, én kerestem őket, én szerveztem (volna) találkozót, de mindig hülye indokkal leráztak. Fogalmam sincs mit ronthattam el. Egy idő után nem kerestem mert már gáznak éreztem a folyamatos elutasítást.



2019. jún. 19. 08:16
 1/4 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok az lemaradt, ha esetleg számít valamit.
2019. jún. 19. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
És hová valósi vagy?? Ha szabad kérdezni :)
2019. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miskolc
2019. jún. 19. 09:12
 4/4 anonim válasza:
Én is teljesen ugyanebben a cipőben járok, ha akarsz írhatsz :) 21/L de én budapesti vagyok
2019. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!