Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkálják folyton a...

Miért piszkálják folyton a barátaimat és engem miért nem?

Figyelt kérdés

A suliban, folyton piszkálni szokták a barátaimat. Nyilván amikor tudok, melléjük állok, de mi van ha nem vagyok ott?


Engem világ életemben nem piszkáltak, soha semmiért, pedig velük (a nyomikkal) is barátkozom. Nincs bennem semmi különleges és bennük sincsen semmi rossz. De ha megkérdezem a piszkálókat, azt mondják azért csinálják, mert megérdemlik...


2019. jún. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom te ilyen erösebb testalkatú lehetsz, esetleg nagydarab. Ilyenekbe nem mer senki belekötni.
2019. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok... 156 centi vagyok, és elég vékonyka. Szóval ez nem lehet indok
2019. jún. 21. 20:44
 3/5 anonim válasza:
És a haverjaid nem szoktak beszólogatni a többieknek?
2019. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem.. Ők általában csendben tűrik. Van mikor visszaszólnak, de ez elég ritka eset. És hiába beszéltem már a "piszkálókkal", hogy ideje lenne abbahagyni ezt a gyerekes viselkedést, dehàt nem tudom irányítani a cselekedeteiket. Nemtudom mit tehetnék
2019. jún. 21. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tehetnél, vagy hogy egyáltalán tenned kéne-e valamit. Nem a te dolgot megnevelni az ilyen gyökereket, de nem is barátaidé, akiket csúfolnak.

Viszont nagyon kedves tőled, hogy próbálsz kiállni értük, biztos hálásak ezért :)

2019. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!