Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyamatos kölcsönadás egy...

Folyamatos kölcsönadás egy nagyon jó barátnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátom ,nagyon jóban vagyunk már kb. 10 éve, kisebb dolgokban mindig számíthattunk egymásra nagyobb meg eddig még nem volt. Most alapított családot, építkezik már nincs sok neki hátra, de szinte már rendszeresen kb. 2 havonta kér kisebb nagyobb összeget, most tartunk 600 ezernél. Nem keresek rosszul és igazából jelenleg nincs is mire költenem mert ami kell az megvan, de házakat szeretnénk lassan venni a testvéremmel és mivel van kapcsolatunk lehet hogy a semmiből kapunk egy jó ajánlatot amire le tudunk csapni és akkor viszont kell a pénz. Tudom-tudom nem sok ez a 600 ezer de kérdezte a testvére mennyi pénzem van, ha esetleg sikerül találnia valamit én pedig ezt a 600 ezret + ami van félre téve nekem mondtam neki tehát ő ezzel a 600 ezerrel is számol, elmondani meg nem akarom neki, hogy ennyi pénzt adtam kölcsön.


Mivel tényleg jó barátom nem attól félek, hogy nem akarja visszaadni, hanem hogy nem fogja tudni.És tudom, hogy pl kajára kell neki de azt is tudom emellett, hogy sokszor vesznek drágább ételeket, drágábbik üdítőt mikor megkapja a fizetését, meg szinte havonta váltogatja a munkahelyeit és mikor kilép az egyikről eltelik egy csomó idő mire talál másika azok is kiesések.


Ti mit tennétek? Tudom összeszedetlen volt így ez az egész amit leírtam.



2019. jún. 22. 05:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Haveromat is így malmozták be. Mondtam neki, hogy legalább szerződést írjatok ügyvéd előtt. Azt mondta minek, ilyen meg olyan haver. Az anyja magas pozícióban melózik. Azóta se látta a milláját, meg nem is fogja.
2019. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Orulj h nem1millanal tartasz. Azóta adott vmit vissza?
2019. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!