Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy k/vának érzem magam a fiu...

Egy k/vának érzem magam a fiu barátaimmal. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Visszautasitottam ket sracot akikbol baratok lettunk egy barati kör). De azota is ujbol es ujbol beprobalkoznak (bujnak,a nyakamat puszilgatjak célozgatnak stb) es ha szóvá teszem h ez tul megy a baratsagon tagadjak vagy kiforgatjak h én érezzem magam rosszul. Eleve nem merek durvan odszolni,mert utana az egesz hangulatnak lottek.de igy nagyon rosszul erzem magam. Nem szeretem ha hozzam ernek. Talalkozaskor az egyikuk folyton a nyakam puszilgatja annak ellenere h tobbszor jelezzem h ne. Neha salat veszek fel vagy a fejhallgatom teszem a nyakamba. Mit csinaljak? Alig vannak barataim de ez igy nem jo. Ugy erzem magam mint egy hasznalati targy. Mellekesen meg elottem bamuljak a tobbi csajt meg aradoznak roluk. Olyankor en mintha ott se lennek. Aztan kettesben meg “olyan fontos vagy nekm” miert ilywnek a ferfiak?
2019. jún. 22. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán jegelned kéne ezt a társaságot.
2019. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Talán hagyod kéne a társaságokat vagy elküldeni őket melegebb éghajlatra. Mert ha hagyod magad, az ilyen pasik az istenért se fognak leszálni rólad
2019. jún. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Társaságukat*
2019. jún. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezeket dobd ki a francba. Nem hogy nem tartanak a barátjuknak, de tisztelet sincs feléd.
2019. jún. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez minden, csak nem barátság. Nyomulnak rád, a hátad mögött meg gondolom sírnak, hogy jaajjh "frienzone"-ba raktad őket. Kapj már magadra egy kis önbecsülést és hajítsd ki őket a fenébe. Eleve, mi az, hogy a nyakad csókolgatják, amikor közölted velük, hogy ezt ne? És komolyan hagyod? Persze hogy csinálják, ha ilyen baromságokkal válaszolsz, hogy sálat teszel a nyakadba. Egy-két maflást nekik és akkor abbahagyják. Ja bocs, akkor nem lesznek többé a "barátaid". Ébredj már fel, most sem azok!
2019. jún. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"miert ilywnek a ferfiak?"


Kérdezi ezt egy olyan lány, aki fiúkkal haverkodik, utálja ha kikezdenek vele, de az is zavarja, ha más nőket bámulnak....

Agyrém vagy, haverkodj nőkkel, valami feminista fórumon belül, bár lehet, azok is csókolgatni fognak...

2019. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem az volt a baj, hogy más lányok után verték a nyalukat hanem az, hogy más lányok után verték a nyalukat, ÉS emellett próbáltak rámászni kérdezőre úgy, mint amikor egy kangörcsös kutya próbálja meghágni a gazdája lábát.


De ja, mondd, hogy a nők a szar barátok, miközben a kérdésben pont hogy az a baj, hogy a férfiak képtelenek nem a f aszukkal döntéseket hozni.


Vágom hogy nagyon nehez lehet elképzelni, hogy ez miért selejt viselkedés, de talán ha megcserélnéd a nemeket (hogy kérdező legyen a pasi és a haverjai nők) akkor talán egy kicsit letisztulna a kép.

2019. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek valóban nagyon selejtesek, ne nagyon barátkozz velük többet szerintem. Láthatod, hogy ők ennél többet akarnak.
2019. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt élvezed, miért nem baràtkozol màs nökkel inkàbb??
2019. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha már most nem tartják tiszteletben a határaidat mi lesz később?? Isztok aztán majd jól megerőszakolnak...hagyd a picsbe őket
2019. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!