Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha folyton úgy...

Mit tegyek ha folyton úgy érzem hogy az emberek titokban utálnak?

Figyelt kérdés
Egy csomószor érzem úgy egy társaságban mintha utálnának. Soha nem mondanak semmi sértétőt vagy utalnának rá hogy nem kedvelnek de egyszerűen csak olyan érzésem van mintha nem szívesen lógnának velem.
2019. jún. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

keress megfelelő társaságot ahova be tudsz illeszkedni. Én sem érzem magam jól minden társaságban, bár én nem az érzem hogy utálnak, inkább azt hogy nemkívánt személy vagyok ott, ilyen társaságban kibontakozni sem tudok, csak állok kukán, vagy otthagyom őket. Mióta új suliba járok és lett egy haverom aki bevitt egy társaságba (szintén osztálytársak közé, szóval nem ismeretlenek) azóta nem érzem ezt. Részt tudok venni a beszélgetésben, figyelnek rám, foglalkoznak velem.

Ami nem megy nem kell erőltetni, ne légy olyan társaságban ahol rosszul érzed magad. Kihat a kisugárzásodra is és akkor fújhatod. Ha esetleg tudok még bármiben segíteni akkor írj privit :)

19L

2019. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában azt fogod látni magad körül amit gondolsz, mert arra keresed a bizonyítékot, jó esélyel magadat utálod valahol mélyen, ezen kéne kicsit gondolkodni, kicsit befelé figyelni, de h anem javulsz akkor szakember segíthet benne
2019. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő társaság lehet oka, de nem feltétlen ez a helyzet. Ha nagyon zavar már, és hozza úgy a helyzet, egyikükkel beszélhetsz róla, hogy miért is van ez.


Volt nekem is, hogy nem éreztem egy társaságban jól magam, igyekeztem beilleszkedni, de nem éreztem, hogy ők közelebbi barátságot szeretnének, így inkább kiléptem.

Sajnos nem is volt igazán egyező a stílusunk, szóval lehetett ez a baj. Nem feltétlen utálnak, csak lehet nem tudtok miről beszélni, vagy nem is tudjátok egymásról miről beszélnek.


Nekem ez a társaság olyan, volt (fiúk-lányok vegyesen) hogy állandóan ment a buli, szex, egymás között is és én erre nem voltam vevő. A bulikon az összes mulatóst lejátszották, és mindenki megőrült értük, én meg már attól őrültem meg.. így inkább köszöntem az addigiakat, és leléptem :)

2019. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!