Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális lenne, vagy csak...

Ez normális lenne, vagy csak én tartom furának?

Figyelt kérdés
Kb egy éve haverkodtam össze jobban az egyik munkatársammal,akivel hétvégente eljárunk bulizni,de van,hogy napközben is megyünk csavarogni a városba. Tudni kell róla,hogy 26 éves,és kb 4,5 éve szingli. Ahogy észrevettem,neki ez a 40-50 éves korú nők tetszenek.Múltkor is volt valami futó kalandja,de a hölgyemény 44 éves volt. Ha az utcán megyünk,meg se nézi a korabeli fiatal lányokat. Azt mondta,hogy őt nem érdekli egyik sem,de meg sem mozgatja őt egyáltalán egyik fiatal nő sem. De ha mondjuk elsétál mellettünk egy 45 éves forma nő szoknyában,azután rögtön megfordul és megnézi.
2019. jún. 28. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az én kollégámról beszélsz véletlen? :D

Habár nem. Ő gyakorlatilag minden nőt megdugna. Az se baj, ha még él.

2019. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de hát sokfélék vagyunk.
2019. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem valószínű. :D Csak a 40-50 közötti nőket hajszolja. :D olyankor minden gátlása elszáll,persze normális keretek között. :D
2019. jún. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!