Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tesztek egy barátságért?

Mit tesztek egy barátságért?

Figyelt kérdés

Újból azon kaptam magam hogy nincs barátom.

Ez megy szinte mindig.

Iskola, munka alatt a csoporttársakkal beszélünk, ha úgy van. Aztán mikor onnan tovább állok, megint nem marad senki.


Ti mit tesztek egy barátságáért? Annak kialakulásásért, megtartásáért. A barátaitok honnan (pl iskola) vannak? És mióta tart? Hány barátotok van?


2019. jún. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy igazi barátom talán van kettő. Írok nekik hogy mizu meg programokat szervezek. Haverok vannak vagy tizen, tizenöten ismerősöktől, suliból, koliból.

Ha engem valaki érdekel akkor nem szokott érdekelni, hogy régen írt nekem vagy ő nem szervez programot, nem taktikázok, írok. De ha valaki nagyon nehéz eset azt próbálom eltűntetni az életemből (kisebb-nagyobb sikerrel :( )

Én annyit teszek meg, amit úgy gondolom, hogy megérdemel, ha nagyon jó barát, akkor értelemszerűen többet, de ha valaki csak haver és soha semmit nem tett értem, én se töröm magam. Legyen az házibuli szervezés például, vagy fizetés. Barátot meghívok sokmindenre, havert meg néha vagy egyáltalán.

2019. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 embert mondhatok barátomnak, az egyiket azóta ismerem hogy megszületett, a másikat első óta. Semmit nem teszek, 32-33 évesek vagyunk, nagy dolognak kellene történnie hozzá, hogy megszakadjon a barátság
2019. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önmagamat adom. Ezért nincsenek barátaim 😃

Majd lesz valami idióta, aki így szeret, meg én is őt, akkor barátok leszünk. Addig annyira nem érdekel a dolog. Elvagyok egyedül és párommal

2019. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!