Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szükség van az életben barátokra?

Szükség van az életben barátokra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 23:30
1 2
 1/12 Nagy.bettike21 ***** válasza:
67%
Tulajdonkeppen nincs. Szerintem senki se lesz ott orokke melletted, az emberek jonnek mennek. Persze, arra szukseg van, hogy megioszd a problemaid, gondolataid valakivel, hogy elharj bulizni, moziba, szinhazba, de ezekhez inkabb csak tarsasag kell, nem fontos feltetlen a barati viszony
2019. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nagy.bettike21 ***** válasza:
*megosszd
2019. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Társaság sincs,nem kommunikálok senkivel sem.

Akkor inkább úgy kellett volna feltennem a kérdést hogy emberi kapcsolatokra szükség van e

2019. júl. 1. 23:37
 4/12 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Szerintem ez teljesen valtozo. Alapvetoen az embernek szuksege van arra, hogy kiadja a gondolatait magabol, (barmirol is legyen szo), hogy visszajelzest kapjon, hogy uj otleteket es torteneteket ismerjen meg. Az, hogy ki mennyire kivancsi masokra, egyenfuggo. Persze, el lehet lenni baratok nelkul. De gondolom nem azert tetted fel a kerdest, mert neked ez igy jo... Ha gondolod irj privatban!
2019. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Elvagyok nélkülük is, pl.: a tetőt, vagy egyéb szerelni valót megcsinálja egy mester - ha egyáltalán van ilyen még ebben az országban...
2019. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a barátság? Egy kölcsönösen hasznos együttműködés emberek közt.
2019. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy szükség van rá!

Rengeteg problémát egymásnak közösen oldunk meg.

2019. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért segítene bárki is a problémáimon?
2019. júl. 2. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért ne? Egy barátság alapja, hogy ha valaki bajban van azt megsegítsük.

Ez csak nekem triviális?

2019. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem létezik olyan ember aki segítene.Mindenki azt élvezi ha belémrúghat.Még soha sem volt olyan “barát” akire bármiben is számíthattam volna vagy nem használt volna ki.

Nem véletlen hogy az összes barátságomnak véget vetettem már.

2019. júl. 2. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!