Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, ez normáli...

Nincsenek barátaim, ez normális 16 évesen? Nem megyek sehova valószínűleg egész nyáron

Figyelt kérdés
kezdek aggódni, más is van így,lesz ez majd jobb,remélem jövő nyárra szerzek barátokat

2019. júl. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Ez semelyik életkorban nem "normális", ha nincsenek barátaid. A kérdés az, hogy teszel valamit azért, hogy legyenek?

Én azt ajánlom, hogy nyiss a világra, ismerkedj. Ismerd meg magad is, és olyan emberekkel próbálj meg barátkozni, akikkel közös az érdeklődési köröd.

2019. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

A kérdés, hogy ez számodra mekkora probléma?

Nem vagyunk egyformák. Van, aki jobban igényli a barátokat, van, aki kevésbé. De elkeseredned semmiképp nem kell.

2019. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked semmi vigasztalót mondani, de arról biztosítalak, hogy nem vagy egyedül a dologgal.

Annyi a különbség, hogy én 18 vagyok már, de ugyanúgy nincsen egy barátom/barátnőm se :D

2019. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szeretek egyedül lenni, sorozatozni, de azért hiányzik hogy minden nap menjek valakivel valahova, pedig a tavalyi nyaram ebből állt, de most azok a barátaim akikkel a tavaly nyarat együtt töltöttem,más érdeklődési körrel és társasággal rendelkeznek jelenleg, van egy barátnőm de vele csak neten tudunk beszélgetni mert messze lakik és ő hétköznap dolgozik én meg hétvégén szóval kb lehetetlen a találkozás. Nem tudok hol barátkozni és nem is tudok szóval el vagyok baszva és egyedül halok meg
2019. júl. 5. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem vannak,de mindegyik b*aszik kimozdulni a pasija nélkül,márha már találunk olyan napot ami mindkettőnknek jó és éppen nem a párjukkal vannak. ( esély kb 10%) Valami csoda folytán ez télen/ősszel megszűnik és előbújnak a szerelmespárok :D :D

Ezért én is egyedül lennék nyáron,de csatlakoztam egy jógás csoporthoz és egy felnőtt színjátszó körhöz. Így nem fogok unatkozni.

Szerintem ez neked is bejöhet :)

2019. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!