Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 évesen 23 és 30 éves...

17 évesen 23 és 30 éves barátnőim vannak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy szerintetek ők lennének az én szintemen , ők lennének gyerekesek ? Valaki van még hasonló helyzetben ? Az ilyen barátságok mennyire gyakoriak? És mennyire lehetnek igaz barátságok? A témáink széles körökben mozognak ,a fertőtlenítő szerektől elkezdve a gyermekkori kedvenc mesénkig bármiről eltudunk beszélni. Mindkettőjük férjhez ment ,gyerekes nő :)

Én megbízok mindkettőjükben , és ők is rám merik bízni személyes dolgaikat is.


2019. júl. 6. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nincs itt gond a korkülönbséggel ha hasonlóan gondolkodtok. Nekem van egy barátom akinek egyidős vagyok az anyjával.
2019. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
A barátság nem korhatáros dolog.
2019. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló jellemnél nincsenek problémák, de nekem volt rossz tapasztalatom nálam 8 évvel idősebb nővel. Mindig amikor nem értettem egyet vele valamiben, akkor gyerekesnek nevezett. Aztán kiderült, hogy ő a gyerekes. 30+os létére egy tiniknek való kollégiumban dekkol, mert még az iskoláit sem fejezte be időben.

Semmi biztos nincs az életében az anyján kívül, akivel nincsenek jóban.

Amikor pasija volt, akkor annak a nyakára költözve rajta élősködött.


Szóval mondom, jellemfüggő. Lehet senkiházi egy fiatal is, meg egy idősebb is.


Ha Ti megértitek egymást és jóban vagytok, annak örülni lehet, mert ritka kincs az igazi barátság. :)

2019. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!