Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szórakozik velem vagy mégis...

Szórakozik velem vagy mégis mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Az egyetemen megismertem egy lányt egy közös óra alkalmával még 4 éve, én is lány vagyok. Mindig leült mellém, olyakor beszélgettünk és mondta nekem, hogy majd találkozhatnánk sulin kívül is valamikor. Pár nappal később írt nekem Fbn, kérdezte mi újság velem. Dumáltunk. Mondta, hogy sajnos sok dolga van, ezért nem tudunk találkozni. 4 év alatt soha nem ért rá akkor, amikor én akartam találkozni, csak akkkor amikor neki volt kényelmes. Nem tett semmit a barátságért, de amint hanyagolni kezdtem, már pedálozott nálam egyből. 4 éve barátkozni akar, de nem tesz érte semmit, én pedig meguntam egy idő után azt, hogy nekem kell szinte üldöznöm hogy történjen már valami ezzel a kapcsolattal. Utána már félévente beszéltünk, akkor is csak akkor, amikor ö keresett meg.

Egyszerűen soha nem ért rá, közben töltögette fel a Fbra a képeket, hogy mikor merre járt éppen.


Gondoltam, hogy én ilyen tartaléknak kellhetek, ha éppen nincs más, akkor legyen mivel elütni az időt.


Megint eltelt fél év. Írt nekem, hogy most van ideje találkozni. Szívem szerint elküldtem volna a picsbe, de még adtam egy utolsó esélyt a dolognak.


Megbeszéltük a találkozón, hogy elmegyünk egyútt strandra a nyáron meg ide-oda. Persze sejtettem, hogy megint nem lesz ideje az elfoglalt királylánynak, de megfogadtam magamnak, hogy ez volt az utolsó esélye, mert már így is eléggé türelmes voltam hozzá.


Tegnapelőtt írt nekem, hogy találkozhatnánk most valamikor. Aztán megkérdeztem, hogy konkrétan mikor, akkor leírta, hogy hát ő most naaaagyon be van táblázva egész júliusban, és majd csak augusztusban ér rá. Itt felment az agyvizem, és elköszöntem tőle inkább.



Mégis mit képzel magáról, kivel szórakozik, mg mégis mi a francot akar tőlem, ha nem férek bele az idejébe??!


Hasonló tapasztalata volt valakinek?


Még ha én nyomultam volna, de nem. Ő kezdeményezte az egész barátság dolgot, de foglalkozni nem hajlandó vele.


2019. júl. 7. 14:29
 1/1 anonim válasza:

Ilyet szerintem mindenki atel az eletben. Sajnos olyankor az erzelmeink iranyitanak, ami elnyomja a valosagot. Azok a vagyaink fontosabbak, hogy a masikkal legyunk, ahelyett, hogy a szabadsagunkkal torodnenk es a nyugalmunkkal.

Szoval utolag en is mindig rajovok, hogy mar az elejen latszott, hogy sosem lesz valtozas, csak hitegetes. Az ilyen kapcsolatnak hitt valamit faj otthagyni, de fajobb benne maradni. Muszaj tovabblepni, maskepp nem marad hely az ertekes kapcsolatra es csak a siras marad...

2019. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!