Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy ilyet mondott...

Normális hogy ilyet mondott az egyik barátom?

Figyelt kérdés
Az volt ,hogy elfelejtettem felhívni ma a barátnőmet és ő ez miatt megharagudott rám. Mondtam neki tegnap hogy 10 körül hívom,de csak 18 korul hivtam fel. Nagyon bunko és lekezelő volt.Olyanokat mondott nekem hogy hány óra van b*zdmeg.Oké megértem rosszul esett neki de sztem ez túlzás.Én vagyok az egyetlen barátja és nekem is ilyeneket mond?Mert én voltam az egyedüli aki barátkozott vele,mert a többiek különcnek tartották. Lehet ez is fake friend?Elgondolkoztam rajta

2019. júl. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Nem szövögetünk bele angolságokat a szövegbe, mert ultra gáz.

Egyébként nem kötelező barátkoznod vele, fogadok, meg sem védted magad, és hagytad magad megalázni anélkül, hogy szóvá tetted volna, most pedig itt sírsz rajta. Felejtsd el, és lépj túl egy ilyen stílusú baráton.

2019. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

O is elgondolkozhat rajta, hogy te igaz baratja vagy e. Ha ilyen szepeket irsz rola egy random oldalra random embereknek, ahelyett , hogy megbeszelned vele.

Nyugi, nem vagy potolhatatlan, talal majd mast helyetted, aki szinten elfogadja, hogy 'kulonc'. Vagy ha nem, jol meg lesz egyedul is.

2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem normális.

Mi miatt kellett volna felhívnod? Ha születésnapi/névnapi köszöntés, akkor este is jókor van. Más miatt meg.... Hát nézd, ha annyira beszélni akart volna veled, akkor ő is felhívhatott volna.

Szerintem most te is érted, miért nem barátkozik vele más. És a helyedben ezek után én se barátkoznék.

2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Viszont: szerintem csak egyetlen haverja lévén, fontos volt neki a hivásod és a csalódottságát rajtad vezette le. Majd megnyugszik. De ha továbbra is barátkozni szeretnél vele, mindenképpen beszéljétek meg, mik a jövőbeni elvárásaitok a másik viselkedését illetően és azok megszegésének következményeit is.
2019. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!