Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan győzhetem meg a barátmő...

Hogyan győzhetem meg a barátmőmet, hogy vékony?

Figyelt kérdés
Ma is panaszkodott, hogy milyen sokat hízott, eközbe szinte nádszál vékony. Nem sajnáltatásból mondja, tényleg így látja magát és mivel régebben volt egy ilyen időszaka, félek, hogy most is drasztikus fogyokúrába kezd, ami szörnyen egészségtelen. Talán ebbe nem kéne beleszólnom, de féltem nagyon, és szeretném ha elfogadná magát végre. Köszönöm a válaszokat előre is!

2019. júl. 7. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
+ amit kihagytam, hogy már többször próbáltam rávenni edzésre, sokszor sikerült is, de nem nagyon csinálta hosszabb távon, nem lustaságból, de valahogy nem az az edzős típús
2019. júl. 7. 22:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én barátnőmről írtál volna.. De komolyan. Ő se a bókokra hajt. Évek óta együtt vagyunk, mindig ilyen volt.


Igazából nekem nem sikerült elfogadtati vele h álomszép.

Annyit tehetsz h mindig mondod h milyen szép. Mindig megdicséred amikor csak lehet. Ne csak az alakját, de azt is.

Nálunk egy fokkal jobb a helyzet igy évek után.


Sose említsd meg neki ha mondjuk többet / zsírosabbat stb eszik még akkor se bóknak h "látod ezt ha megeszed is gyönyörű leszel/meg se látszik".. Legyen természetes. Mintha nem is olyat enne.


Járjatok edzeni együtt.. Nálunk ez volt a megoldás. Együt kondizunk, kaptunk menüt az edzőtől. Ezt eszi, mert tudja h jót tesz neki,formádabb lesz.

2019. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Nézegess mellette husisabb csajokat. Talàn kapcsolni fog
2019. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy mivel kiskurúaknak számítunk, szinte semmilyen konditerembe nem engednek be, sportolni, futni pedig utál. Mivel mi nem párkapcsolati, hanem csak barátnő-barátnő viszonyban vagyunk, így szerintem elég furán nézne rám ha dícsergetném.
2019. júl. 7. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!