Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről lehet felismerni az...

Miről lehet felismerni az érdekbarátot?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertünk a feleségemmel a munkám által egy férfit (legyen x).Mindketten kedveljük,mostanában hív minket mindenhova,lementünk Siófokra,bulikba járunk,jómódú éttermekbe megyünk,de egy pohár borra is átugrik,ha hívjuk. A kérdés ott merül fel,hogy x eddig sosem kapkodta elő a tárcáját,amikor fizetésre került sor. Egyébként nagyon rendes,mindenben segít,amiben csak tud,segít intézkedni,csak nem vágja fel a pénz...Amíg azért minket az apámtól örökölt összegek és lakások miatt inkább. (Ezt nem említettem mert nem illendő,de érzékeli nyilván.) Mit gondoltok? Esetleg miről lenne felismerhető az érdekbarát? X az?

2019. júl. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
soha nem is fizetett semmit? elvárta, hogy ti fizessetek?
2019. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Bele-belefizet amibe csak tud,persze sosem hoznánk szóba,nyilván érzékeny a téma.Pl 20 000 a számla,belefizetne kb 5000-ret. Ahogy tud,gondolom.
2019. júl. 10. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, alig ismeritek egymást, miért nem fizeti mindenki a saját maga részét? Ez a legtisztább..
2019. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívjátok el több olyan programra,ami ingyenes (akár kirándulás vagy sütögetés...) Kérjetek tőle gyakrabban segítséget (pakolás,kerti akármi) Ha szívesen segít és

ha az ilyen jellegű programokra is szívesen megy,akkor szerintem nem érdekbarát.

2019. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy X érdekbarát-e vagy sem, azt majd az idő igazolja.


Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, az a "menjünk el bulizni!" típus. Aztán jött az ajtóban a meglepi: "nem kaptam még fizut", "otthon maradt a tárcám" stb. :D

2019. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl. ez érdekbarát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Nem tartja tiszteletben az idődet, tartalékosnak tart, "majd jó leszel valamire" hozzáállás.

2019. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!