Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék velem egykorú...

Hol tudnék velem egykorú introvertált lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott vagyok, baráti kapcsolatot csak is introverált vagy nagyon kicsit extrovertált lányokkal tudtam kialakítani, nekik tudtam megnyílni de extrovertáltaknál úgymond "el vagyok nyomva" Elég kevés barátom van, sose volt sok, de szeretnék még. Pesti vagyok, sajna csak fotózni és utazgatni szoktam, úgy olyan programok ahol sokan vannak arra nem szívesen megyek el, mert számomra megrterhelő.


Szóval a kérdés adott, introvertált lányokkal hol lehet ismerkedni? MAgamat ismerve ők se nagyon járnak társasági helyekre(buli stb) én sajna elég nehezen barátkozom :/


20F



2019. júl. 13. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Itt
2019. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem pesti vagyok sajnos, pedig hasonló lány vagyok. :/
2019. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:

Online nem szívesen, rosszak a tapasztalataim, mindent élőben szeretek kialakítani.


Második:

Azért ennek örülök,hogy vannak hozzám hasonlók :D

2019. júl. 16. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak pesti jöhet szóba?
2019. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel személyesen is szeretnék találkozni, mert a csak netes nem barátság nekem, ezért elérhető közelségben :D
2019. júl. 16. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen 20/N
2019. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!